Іноземна розвідка розповіла шокуючі дані про причетність Китаю до поширення коронавірусу

Китай навмисно приховував або знищив докази про спалах коронавірусу, зробивши “напад на міжнародну прозорість”, який забрав десятки тисяч життів.

Про це йдеться в 15-сторінковому досьє, підготовленому спецслужбами США, Великої Британії, Канади, Австралії та Нової Зеландії (альянсом “П’яти очей” (Five Eyes), повідомляє УНН.

У доповіді повідомляється, що ставлячи “під загрозу інші країни”, китайський уряд приховув новини про вірус, змушуючи мовчати або “зникати” лікарів, знищуючи докази в лабораторіях і відмовляючись надавати живі зразки міжнародним вченим, які працювали над створенням вакцини.

Спецслужби наразі розслідують, чи відбувся ненавмисний витік вірусу з лабораторії в Ухані. У досьє йдеться про групу вчених і її дослідження під керівництвом вченого Ши Чженлі, а кілька досліджень, які вони проводили, вказані як області, що викликають стурбованість.

Зазначається, що за дослідженням вчених, які виявили зразки коронавірусу з печери в провінції Юньнань в 2013 році, один з вірусів на 96% генетично схожий з вірусом SARS-CoV-2.

Чтайте також:  "Швидкі" вишикувалися у величезні черги в столиці, пацієнтів все везуть і везуть: кадри очевидців