Спалах коронавірусу у селі на Львівщині. Влада прийняла несподіване рішення. “Відкрити”

Штаб з ліквідації наслідків НС прийняв рішення зняти заборону на виїзд і в’їзд в село Давидів у Львівській області, де на минулому тижні зафіксували спалах захворювання коронавірусом, повідомляє Давидівська ОТГ на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

“З огляду на контрольовану епідситуацію та належне виконання всіх доручень і розпоряджень обласного та місцевого рівнів прийнято рішення про скасування режиму обмеження в’їзду і виїзду в село Давидів приватного транспорту”, – зазначено в повідомленні ОТГ.

Як зазначено в повідомленні, причиною для скасування стало те, що “всі особи з числа контактних дотримуються самоізоляції, ознак респіраторного захворювання у них не виявлено”.

У той же час, штаб залишив в силі інші протиепідемічні заходи: дезінфекцію місць загального користування в багатоквартирних будинках і громадських місцях, роботу COVID-патрулів по контролю щодо дотримання карантинних вимог та соціальний супровід осіб, які перебувають на самоізоляції та інших мало захищених верств населення, в тому числі одиноких.

Чтайте також:  Ректор інституту організував нелегальне переправлення іноземців до ЄС