У поїзді “Укрзалізниці” ледь не зґвалтували жінку: їй вдалося втекти, але очевидці були незадоволені “шумом”

Українка Надія Кушнір розповіла, що її намагалися зґвалтувати в поїзді Київ – Львів. Їй вдалося уникнути насильства, а чоловік заперечував приставання.

У поїзді 'Укрзалізниці' ледь не зґвалтували жінку: їй вдалося втекти, але очевидці були незадоволені 'шумом'

Про це дівчина написала в Facebook. Інцидент трапився в ніч на 29 вересня. Вона разом із незнайомим чоловіком їхала у СВ-вагоні.

“Спочатку чувак втирав якусь маячню, показував дружину і дитину, тоді взагалі роздягнувся і моєю рукою намагався мені показати відсутність у себе пупка”, – писала Кушнір.

Надія Кушнір

Вона зазначила, що сама не знає, чого відразу не покинула купе. З її слів, чоловік називав її “нікчемою”.

“Я розвернулася до стінки, він зачинив двері, стягнувши з мене ковдру, сам встав на коліна і намагався розставити мені ноги і ліз цілуватися і цілувати”, – згадувала дівчина.

Кушнір додала, що після такого почала кричати і, схопивши речі, побігла до провідниці. Після цього її переселили в купе до іншого чоловіка, який їхав сам.

Чтайте також:  Молодого чоловіка підозрюють у ґвалтуванні, кошеняти. Тварина скалічена (ВІДЕО)

Коли прибув начальник поїзда, “ґвалтівник” сказав, що він нібито хропів у купе, тому дівчина і втекла від нього.

Надія Кушнір сказала, що її намагалися зґвалтувати

“Хоча інші сусідні СВ-купе чули мій крик, але всі висловили тільки своє обурення шумом”, – додала вона.

Кушнір прокоментувала “втішні” слова, які почула після інциденту, мовляв у її випадку залишилося тільки додати, що вона “була відверто вдягнена” в широкі штани і чоловіче худі й цим “спровокувала” нападника.

“Чесно кажучи, мене досі трясе і нудить, і я всю ніч не могла навіть вийти в туалет, тому що боялася вийти з купе. Благо мене забрали з поїзда і довезли додому, і я жива здорова”, – підсумувала вона.

Пізніше керівник із комунікацій пасажирської філії УЗ Олександр Шевченко попросив Кушнір уточнити деталі поїздки для проведення аналізу дій співробітників поїзної бригади. Він наголосив, що цього пасажира можно відслідкувати за електронним квитком.

Чтайте також:  Жорстоко зґвалтували, а тепер роблять винною: у справі про катування жінки поліцейськими стався новий поворот

“Провідник не може достеменно знати того, що відбувається за зачиненими дверима купе, але в разі скарги на домагання має викликати поліцію на найближчу станцію – такі випадки трапляються, на жаль”, – повідомив він.

Шевченко додав, що в подібних випадках потрібно одразу звертатися до правоохоронців.

“Оскільки нас читають зараз ще й інші пасажири, зайвий раз попрошу викликати у таких випадках поліцію невідкладно (через начальника потяга в ідеалі, прибудуть до найближчої станції, вже налагоджено взаємодію), так набагато більше шансів швидко й ефективно все владнати. Але розумію шок ситуації, тому дякую, що взагалі цим поділилися!” – зазначив він.

Квиток на потяг