У Черкасах з’явилися нацгвардійці та військова техніка – радник мера

Ввечері 3 травня на вулицях у Черкасах з’явилася Нацгвардія та військова техніка, повідомив радник мера міста Станіслав Коломієць, показавши на відео одну з вантажівок біля свого будинку.

– Одну з таких вантажівок я помітив біля мого будинку і поцікавився у них, у зв‘язку з чим таке небачене раніше посилення? Відповіли, що патрулюють, – написав він у соцмережі.

Коломієць також стверджує, що допит мера Черкас Анатолія Бондаренка поліція перенесла на невизначений термін.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський попередив мера Черкас Анатолія Бондаренка та очільників українських міст про відповідальність за дострокове послаблення карантину.

НА ЧЕРКАСЬКИХ ВУЛИЦЯХ НАЦГВАРДІЯ І ВІЙСЬКОВА ТЕХНІКАЦентральна влада налякана, і робить дурницю за дурницею.Сьогодні вдень я опублікував заклик до людей прийти завтра під Головне управління Нацполіції в Черкаській області, де мав відбутись допит міського голови Анатолій Бондаренко, і висловити йому свою підтримку.Сотні людей були готові приїхати, щоб засвідчити свою солідарність. Мені дзвонили, писали з усіх куточків України.Проте менше ніж через годину після моєї публікації допит відмінили, «перенісши на невизначений термін» – вочевидь злякались масової акції. Хоча геть нічого незаконного чи, боронь Боже, агресивного, ніхто не планував. Минуло ще кілька годин, і ввечорі на черкаських вулицях з‘явилась техніка Нацгвардії, вщент набита бійцями. Одну з таких вантажівок я помітив біля мого будинку, і поцікавився у них, в зв‘язку з чим таке небачене раніше посилення? Відповіли, що «патрулюють». Агов! Я в Черкасах вже 7 місяців і КрАЗами мій район не патрулюють! Вам не залякати Черкаси! Приженіть хоч танки! Це місто вільних людей і справедливого порядку. Так було, є і буде.ПРОШУ РЕПОСТ!Україна має це знати!

Gepostet von Stanislav Kolomiets am Sonntag, 3. Mai 2020

Поліція відкрила проти нього кримінальне провадження.

Чтайте також:  Був на практиці, де його звинуватили в крадіжці: знайшли без ознак життя 18-річного хлопця

Нагадаємо, виконком Черкаської міської ради вирішив пом’якшити карантин з 1 травня через численні звернення представників бізнесу, які опинилися на межі виживання.