”На його голові не було …”: розкрита сенсаційна таємниця Майкла Джексона

Слідчі, які вивчали деталі загибелі Майкла Джексона, оприлюднили подробиці стану його тіла через кілька годин після смерті

Правоохоронці розповіли про відсутність шрамів і волосся на тілі Майкла Джексона. Зірка померла від отруєння ліками ще в 2009 році в своєму будинку. Особистий лікар Конрад Мюррей був засуджений за ненавмисне вбивство, так як прописував анестезуючі препарати, при цьому у нього не було кваліфікації, щоб це робити.

Детектив Скотт Сміт з поліцейського управління Лос-Анджелеса, розповів шокуючі деталі: «На його голові не було волосся. Тому щоразу, коли він з’являвся на публіці, він носив перуку. Шкіра голови, верхня частина його голови була сильно поранена».

Джексон отримав опіки другого ступеня в 1984 році після того, як його волосся застрягли під час зйомок реклами для Pepsi, з якої він і його брати підписали рекордний контракт на 4 мільйони фунтів стерлінгів.

Чтайте також:  У політиці не лише "дружки" Зеленського, учасник "Дизель шоу" заявив про похід туди - "Всі підуть"

В результаті у нього почалося випадання волосся, а потім він став залежним т болезаспокійливого за рецептом після реконструктивної операції на голові.

«Я не захищаю його використання рецептурних ліків якимось чином, але коли ви відчуваєте щось подібне, це як би відкриває двері для болезаспокійливих засобів і всього, що може привести до цього».

Мюррей заявляв, що пробував відучити Джексона від наркотиків до його смерті. Він додав, що застосовував пропофол для лікування безсоння Джексона незважаючи на те, що цей препарат не схвалений для використання в якості снодійного.

Правоохоронці зазначають, що першочергове розтин тіла Джексона показала, що він був відносно здоровим. Не схожа була зірка на людину, яка повинна піти з життя. Також правоохоронці описали старовинні предмети, які виявили в спальні Джексона, серед яких була і дитяча лялька.

Чтайте також:  Заворотнюк з плямами на обличчі і тілі здивувала зовнішністю, нове фото: "Дуже хотіла позбутися"