Отримала майже 150 млн: Тимошенко офіційно стала мільйонером.

Народна депутатка від “Батьківщини” Юлія Тимошенко внесла в електронну декларацію майже 150 млн гривень.

Таку величезну суму політикиня отримала від американської компанії. Про це в Телеграм-каналі повідомив нардеп 8-го скликання і журналіст Сергій Лещенко.

“Тимошенко задекларувала, що 24 квітня 2020 року вона отримала еквівалент 148 мільйонів 345 тисяч 441 гривень від компанії Reid, Collins, Tsai LLP. Видом доходу вказано як “компенсація збитку, заподіяного політичними репресіями 2011-2014 років, отримана в США на стадії досудового врегулювання “. Про жодну компенсацію йдеться і хто компенсував гроші Тимошенко, в публічних джерелах знайти інформацію не вдалося. в пошуковику google на момент цієї публікації не знаходить повідомлень в зв’язці слів” Reid, Collins, Tsai LLP “та” Україна “або прізвища” Тимошенко “, – ук зал Лещенко.

Він зазначив, що дохід від цієї ж компанії Reid, Collins, Tsai LLP в 2019 році декларував депутат від партії Тимошенко Сергій Власенко.

Чтайте також:  Під Києвом нацгвардійців-строковиків застукали за підпалом трави: інцидент зняли на відео

“18 лип 2019 роки він вказав отримання доходу в розмірі майже 57 мільйонів, а 19 липня отримання доходів у розмірі понад 57 мільйонів і майже 19 мільйонів. У кожному разі Власенко видом доходу вказав” іноземний дохід “Ставши легальним мільйонером таким цікавим способом, Юлія Тимошенко нарешті зможе офіційно декларувати на себе майно і займатися благодійністю від власного імені “, – підкреслив Лещенко.