Готується законопроект, який не дозволить повертати банки їх колишнім власникам – Зеленський

За словами президента, Шмигаль незабаром поїде в США на зустріч з МВФ

 

Новопризначені прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та міністр фінансів Ігор Уманський найближчим часом планують поїхати в США на зустріч із представниками Міжнародного валютного фонду. Про це повідомив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Bloomberg, передає Офіс президента.

«Новий міністр фінансів України Ігор Уманський виступає за якнайшвидше підписання меморандуму з МВФ, і вже найближчим часом разом з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем вони планують відбути на зустріч у США», – йдеться в повідомленні ОП.

«Ми вже виконали більше, ніж будь-який попередній уряд, і в МВФ це підтверджують. У нас залишилася земельна реформа і банківський закон. Я взяв на себе зобов’язання ухвалити закон про землю й закінчити з банківським законом – ми це зробимо», – сказав Зеленський.

Чтайте також:  Маршруткам прийшов кінець: в Раді зареєстрований законопроект

Президент України зазначив, що зараз триває робота над законопроектом щодо функціонування банківської системи, який зробить неможливим повернення банків їхнім колишнім власникам.

«Не лише Офіс Президента, не лише міністр юстиції Малюська, а ще велика кількість фахівців, юристів – вони працюють. Думаю, нам потрібно ще трохи часу на узгодження цього законопроекту», – сказав він.

Серед актуальних питань так званого банківського законопроекту президент назвав можливі проблеми з точки зору оцінки його конституційності.

«Я занепокоєний цим. Я неодноразово зустрічався з МВФ. Тому юристи все й пропрацьовують», – пояснив Зеленський.