У Дніпрі влаштували “коридор ганьби” відвідувачам концерту російської співачки Ірини Круг

Причина – її нібито виступ в Криму після анексії.

У Дніпрі влаштували “коридор ганьби” для відвідувачів концерту виконавиці російського шансону Ірини Круг.

Активісти вийшли з протестом проти російської співачки. Вона, за їхніми даними, виступала в включеному РФ Криму. Глядачів, які заплатили за квитки від 700 до 2000 гривень, протестуючі звинуватили у фінансуванні ворога і в зраді Україні.

“Ми зверталися до Служби безпеки щодо роз’яснень про те, чи має право ця людина виступати в Україні. Ми отримали відповідь, що ніяких заборон на виступ цієї зірки немає”, – повідомив заступник начальника поліції Дніпропетровської області Володимир Богоніс.

Літній театр посилено охороняли майже пів сотні людей. Запасні виходи організатори концерту заблокували коробками і стільцями, щоб закрити доступ до сцени. Затриманих і постраждалих, повідомили в поліції, немає.

Чтайте також:  Як Анжеліку Варум присоромили в ресторані та вигнали. Леонід Агутін розповів розповів курйозну причину.

Як повідомлялося, російському співакові Філіпу Кіркорову заборонили в’їзд в Україну на три роки. СБУ внесла його до списку осіб, які несуть загрозу нашій національній безпеці, і тому йому заборонений в’їзд в Україну. Причиною цього став виступ артиста в окупованому Криму. А також неодноразові висловлювання на підтримку режиму Путіна.