Intel має намір купити ізраїльський стартап Moovit за $1 млрд

Угода знаходиться на завершальному етапі

 

Американська корпорація Intel веде переговори щодо придбання ізраїльської компанії Moovit – розробника програми для користувачів громадського транспорту.

Як повідомляє TechCrunch, угода оцінюється в $1 млрд та буде укладена в найближчі дні.

Moovit використовує штучний інтелект та аналітику великих даних для відслідковування трафіку та надання рекомендацій по навігації громадського транспорту, включно з автобусами, трамваями, потягами, метро та тролейбусами. Платформою користується близько 800 користувачів в 100 країнах світу.

Джерела видання повідомили, що Intel і раніше підтримував стартап у вигляді стратегічних інвестицій. Коли угоду буде укладено, Moovit стане частиною автомобільного хабу Intel  заснованого на компанії Mobileye, яку американський гігант придбав в 2017 році за $15,2 млрд.

Поки точно не відомо, що робитиме Moovit в цьому хабі, але, як правило, прийом та використання надійних даних в реальному часі та інтелектуальна маршрутизація – суть того, чим займається ізраїльський стартап – є одними із найскладніших аспектів отримання автономного транспортного засобу.

Чтайте також:  Стало відомо скільки є відкритих проваджень проти Петра Порошенка

Нагадаємо: минулого місяця Intel заявила, що починає судове оскарження штрафу у розмірі 1 млрд євро, накладеного Єврокомісією більше десяти років тому за порушення умов конкуренції на ринку мікропроцесорів.