Відомо, скільки відсотків українців готові знову обрати Зеленського президентом

За чинного президента України готові проголосувати 24% серед усього населення або 32% серед тих, хто визначився і піде на вибори.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження щодо соціально-політичних настроїв українців, яке провів Український інститут майбутнього, передає Фіртка.

З лютого, рейтинг Володимира Зеленського поступово зростав на кілька відсотків щомісяця. З початку літа спостерігається стабілізація рейтингу президента на рівні 30-33%.

Натомість рейтинги його найближчих конкурентів – Петра Порошенка та Юрія Бойка – незначно, однак знижувалися. За них проголосували б – по 9% серед усіх виборців та 12% серед тих, хто йде голосувати та визначився.

Юлія Тимошенко з лютого займає умовне четверте місце: вона набирає 8% серед усіх виборців та 11% серед тих, хто визначився і піде на вибори.

З усіх інших кандидатів вже традиційно Ігор Смешко, як і в попередніх хвилях, отримав би 6% підтримки (8% серед тих, хто визначився і піде на вибори).

Чтайте також:  Навіщо три видатних борці з корупцією розіграли спектакль з хабарем у 6 млн доларів

Також 5-відсотковий бар’єр подолали б Володимир Гройсман та Євген Мураєв: серед усіх виборців отримують 5% та 7% серед тих, визначився і піде на вибори.