Кабмін ухвалив стратегію розвитку “Ощадбанку”: кількість відділень скоротять

Ощадбанк” буде прагнути досягти прогнозного чистого прибутку – близько 4,2 млрд грн.

Кабінет Міністрів України ухвалив стратегію розвитку “Ощадбанку” на 2021 – 2024 роки.

Про це повідомляє Міністерство фінансів.

Стратегією передбачено продовження його функціонування як провідного універсального банку України, насамперед, окреслено такі основні складові:

бізнес-модель: універсальний банк, що зміцнює свої позиції у роздрібному кредитуванні та комісійних продуктах, зберігає провідні позиції в сегментах корпоративного бізнесу та мікро, малому та середньому бізнесі, зі зменшенням частки державних підприємств;
операційна модель: розвинута лінійка цифрових продуктів, включаючи галузеві продукти, що будуть надаватись через цифрові канали та автоматизовані процеси;
фінансова стійкість: операційна ефективність та сталий рівень прибутковості Ощадбанку.
Зазначається, що “Ощадбанк” буде прагнути досягти прогнозного чистого прибутку – близько 4,2 млрд грн, доходності на капітал – близько 15% та співвідношення витрат до доходів – менше 65%.

Чтайте також:  Ощадбанк від 1 вересня не виплачуватиме пенсії та соціальну допомогу на картки деяким українцям

Завдяки ефективному управлінню непрацюючими активами Ощадбанк урегулює рівень непрацюючих активів та послідовно скоротить їх частку до 10%.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
Від тисячі доларів: “Ощадбанк” виставив на продаж вживані автомобілі
Від тисячі доларів: “Ощадбанк” виставив на продаж вживані автомобілі
Крім того, стратегією визначено зменшення “Ощадбанком” рівня операційних витрат та перегляд капітальних витрат шляхом оптимізації мережі та централізації операцій.

Також діджиталізація “Ощадбанку” до 2024 року включає в себе завершення процесу цифровізації послуг для клієнтів і внутрішніх процесів, а також забезпечення конкурентної швидкості запуску нових продуктів.

Окрім того, передбачається приєднання “Ощадбанку” до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що у подальшому забезпечить входження міжнародних фінансових організацій до капіталу “Ощадбанку”.