Голова фракції “Слуга народу” Арахамія ночами засідає в ресторанах з ОТЗЖ. Відео

Глава президентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вночі зустрічається в ресторані з ОТЗЖ.

Про це розповів журналіст “Українська правда” Михайло Ткач .

16 вересня цього року біля ресторану Eshak в Києві журналісти зафіксували кортежі з охороною. Близько опівночі з закладу вийшов нардеп від ОТЗЖ Ігор Абрамович . На ганку ресторану спілкувався з Арахамія. Потім веселий “слуга” покинув ресторан на Toyota.

Також на нічній зустрічі був ще один нардеп від “СН” Остап Шипайло – член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. “Слуга народу” сів в броньований Mercedez депутата з ОТЗЖ.

Абрамович – один з 47 депутатів, що підписали звернення до Конституційного суду, що заблокувало антикорупційну реформу і викликало конституційну кризу, йдеться в сюжеті.

Його називають близьким до бізнесменів Віталія Хомутинника і Павлу Фуксу , який недавно потрапив під санкції РНБО. З Хомутинником у Абрамовича загальний газодобувної бізнес.

Чтайте також:  Бракує грошей: Арахамія виступив за скорочення української армії

Коли журналіст запитав нардепа з ОТЗЖ про нічну зустріч з Арахамія, той відповів: “У мене з ним гарні, товариські відносини. Політичні питання обговорювали”.

Сам Арахамія заявив в коментарі, що зустрічається з усіма фракціями і групами, крім “Європейської солідарності”.

“Слуга” сказав, що обговорював з Абрамовичем “робочі” питання і назвав того “впливовим всередині ОТЗЖ”.

“Керівник президентської фракції Арахамія, член комітету з питань енергетики Шипайло і парламентарій з ОТЗЖ Абрамович більше двох годин обговорювали якісь питання і ніхто з них не може пригадати, які саме”, – говорить Михайло Ткач.