В Україні можуть дозволити подвійне громадянство: Коли і за яких умов

Невдовзі до Верховної Ради внесуть проект закону, який має врегулювати питання подвійного громадянства в Україні

Нині у Міністерстві внутрішніх справ за дорученням президента Володимира Зеленського активно працюють над тим, щоб розв’язати питання множинного громадянства.

Як пише Depo.ua, про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“За межами України перебувають десятки мільйонів етнічних українців, які хотіли б більш активно брати участь в культурних, політичних та економічних процесах на території нашої держави. Найближчим часом ми вийдемо з відповідним законопроектом, який, я сподіваюся, оперативно розгляне Верховна Рада України”, – заявив Єнін.

У законопроекті планують розширити кількість співвітчизників, які не повинні відмовлятися від іншого громадянства, зокрема, якщо воно належить країнам ЄС чи НАТО. Цим людям планують дозволити набути українське громадянство.

Чтайте також:  Лікар дав пораду, як не допустити утворення тромбів під час коронавірусу

Нагадаємо, раніше у МЗС назвали умову запровадження подвійного громадянства. Зокрема, там хочуть запровадити подвійне громадянство з дружніми країнами, однак не з Росією. За задумом, подвійне громадянство можливе буде з країнами Євросоюзу та іншими міжнародними партнерами України.

Також секретар РНБО Олексій Данілов розповів, як новий закон про подвійне громадянство торкнеться олігарха Ігоря Коломойського.