40 церковників з арматурою і кийками хотіли захопити храм УПЦ, є поранені

40 чоловіків з арматурою і кийками хотіли захопити храм УПЦ. Є пораненys

Прикрй інцидент трапився на Чернігівщині. Там прихильники ПЦУ намагалися захопити Свято-Михайлівський храм. Як повідомив у Фейсбуці митрополит Антоній, церква в селі Задубрівка готувалася до похорону свого настоятеля, тому не була готова до захоплення.

Зловмисники, розраховуючи, що горе громади, яка готувалася до похорону свого священика, не дозволить їй ефективно протистояти рейдерській атаці, діяли зухвало і жорстоко. Як повідомили віруючі з Задубровки, в злочині брали участь близько сорока чоловіків у балаклаві, які прийшли до храму з кийками, газовими балончиками та арматурою. Також у них були в розпорядженні генератор і болгарка, які вони пустили в хід спочатку для злому воріт, а потім дверей храму”, – пише митрополит.

За інформацією парафіян, атаку організували 40 чоловіків у балаклаві з арматурою і кийками. Всередину їм проникнути не вдалося, тому вони побили кількох парафіян, які чергували на вулиці. Один навіть був поранений в голову ножем. Агресія припинилася лише після прибуття поліції.

Чтайте також:  28-річна жінка влаштувала стрілянину у школі: серед загиблих діти. ВІДЕО

У зв’язку з виниклим нападом представники УПЦ вимагають від відповідних органів забезпечити захист храму, розслідувати подію та скасувати незаконне рішення обладміністрації про переведення громад УПЦ у ПЦУ. Прес-служба ПЦУ поки що не відповідає і не коментує подію.