Збираються масові протести ПРОТИ COVID-паспортів! Ще так людську свободу вибору не ущемляли!

З 1 листопада влада запроваджує жорстокіші обмеження тим людям, які відмовляються від вакцинування з тих чи інших тверджень. Це відбувається в усіх країнах світу. Невакцинованих недопускають до роботи, не пускають в магазини, ресторани, кінотеатри, та в багато інших установ.

Це протизаконно, несправедливо та заганяє людей у рамки примусу, хоча вони називають вакцинацію проти коронавірусу добровільною.

Усі шпалти газет кричать про те, що Земля зазнає перенаселення, що в ближчому часі невистачить ресурсів для людей, зокрема питної води. А політична влада та не тільки, сильно переймаються здоровям та благополуччям людей та примусово просять усіх вакцинуватися! Задумайтеся!

У містах по всій Італії почалися протести проти ковідних “зелених паспортів”. Відтепер без документів, які засвідчують вакцинацію, негативний результат тесту чи одужання від COVID-19, не пускатимуть на роботу.

Багатотисячні протести почалися по всій Італії у п’ятницю, 15 жовтня, після того як в країні набула чинності вимога для всіх працівників пред’являти на робочому місці так звані “зелені паспорти”. Це документи, які засвідчують вакцинацію, негативний результат тесту чи одужання від COVID-19.

Чтайте також:  Лукашенко готовий передати 70-80% повноважень іншим держструктурам

Вулиці італійських міст посилено патрулює поліція. Уроки в школах скоротили, іноземні посольства оголосили застереження, що протести можуть перерости в сутички. Напередодні профспілки попереджали про перебої з поставками товарів і наданням послуг через заплановані страйки. Утім, поки що хаосу вдалося уникнути.

Як повідомляє агенція AFP, 6500 працівників порту міста Трієст заблокували вхід до терміналів. У Генуї близько трьох сотень людей перекрили в’їзди на територію порту. Мирна акція під гаслом “Свобода” (“Liberta”) також почалася у Флоренції.

“Зелені паспорти” в Італії
З 15 жовтня для того, аби потрапити на робоче місце, всі без винятку працівники у приватному й державному секторі мають пред’явити “зелений паспорт”. Загалом нововведення торкнеться близько 23 мільйонів людей.

Установам й підприємствам, які на забезпечать дотримання правила, загрожує штраф на суму до 1000 євро. Працівникам, що з’являться на роботі без “зеленого паспорта”, загрожують іще більші штрафи – від 600 до 1500 євро.

Чтайте також:  Кравчук готовий йти на компроміси по Донбасу, але поки не зрозуміло, на які

В уряді Італії запевнили, що нове правило допоможе запобігти новому локдауну у зв’язку зі збільшенням числа нових заражень коронавірусом. “Для роботодавців і працівників “зелений паспорт” гарантує безпеку на робочому місці й збереження продуктивності”, – цитує віцеппрезидента Загальної конфедерації італійської промисловості Мауріціо Стірпе агенція dpa.

Читайте також: Чи справді локдауни ефективні проти пандемії? (відео)

Досі в Італії вже діяло правило пред’являти COVID-паспорт для відвідувачів ресторанів, кінотеатрів та стадіонів, а також у міжміських потягах, автобусах та на внутрішніх авіарейсах. У школах і медзакладах і раніше вимагали “зелені паспорти”.

Минулих вихідних Італією вже прокотилася хвиля протестів проти запровадження “зелених паспортів” на робочих місцях. У Римі під час акції сталися сутички демонстрантів з поліцією, були затримані.

Рівень вакцинації від COVID-19 в Італії є найвищим у Європі. За даними міністерства охорони здоров’я країни, близько 85 італійців, старших 12 років, отримали принаймні одну дозу щеплення.