Труханов вимагає у Зеленського “спробувати закрити йому рот”

Мер Одеси відреагував на скандал з “Велюром” Тищенко.

Мер Одеси Геннадій Труханов прокоментував скандал навколо роботи “Велюру” народного депутата Миколи Тищенка під час карантину. Він повідомив, що уряду не вдасться “закрити нам рот”.

Про це Труханів повідомив на нараді в Одесі.

“Нехай присилають до нас комісії – прокурорські чи ще якісь там – і спробують закрити нам рот. З одного боку, я отримую купу SMS, що повинно бути дотримання норм карантину. Я це розумію і працюю в цьому напрямку. З іншого боку, що мені пояснювати людям? Що нам пояснювати людям?” зазначив Труханов.
Труханов наголосив, що карантин стосується всіх, незалежно від посади і статусу”. Він переконаний, що на власному прикладі центральна влада повинна показати, що можна, а що не можна.

“А судячи з того, що сьогодні відбувається і пишеться на деяких Telegram-каналах, в соцмережах та інших засобах масової інформації, коли працюють ресторани, належать народним депутатам (має на увазі ресторан “Велюр” нардепа від фракції “Слуга народу” Миколи Тищенка – прим. Ред), обранцям – тоді це нечесно по відношенню до людей”, заявив Труханів.
Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленский провів жорстку розмову з заступником голови фракції “Слуга народу” Миколою Тищенко bp-за роботи під час карантину його ресторану Велюр в центрі Києва. Про це 4 травня повідомив заступник глави адміністрації президента Кирило Тимошенко в ефірі ток-шоу Свобода слова на телеканалі ICTV.

Чтайте також:  Фото руки з браслетом, що облетіло світ: рідні полеглого в Ізюмі воїна отримали його нагороду

“У президента була дуже жорстка розмова з цим народним депутатом. Дійсно, нікому не можна працювати. І я сподіваюся, що це буде приклад для інших народних депутатів, що якщо ти народний депутат, то не потрібно робити з себе якогось царя. Не можна всім ресторанам працювати – це означає, що і ресторанам, які були пов’язані з одним із народних депутатів, також не можна працювати”, – зазначив Тимошенко.