Гидке каченя: як “Міс Україна” виглядала у дитинстві (фото)

Після перемоги в конкурсі краси “Міс Україна Всесвіт-2021” Анна Неплях зіткнулася з хвилею хейта і критики. Українці не погодилися з вибором журі та розкритикували дівчину за неідеальні параметри і “нестандартну” красу.

Крім того, Неплях звинуватили в тому, що вона не володіє українською мовою. Анна моментально відреагувала на цю заяву. Переможниця записала Інстаграм-історію державною мовою, пояснивши, чому вона не спілкується в повсякденному житті українською.

Втомившись від критики, Анна вирішила поділитися в своєму блозі дитячими фотографіями і знімками батьків, щоб довести, що вона не вдавалася до послуг пластичних хірургів.

“Взагалі у мене дуже гарні батьки. У кого ж я така “перекроєна”, – зіронізувала Неплях, показавши фото родини.

“Ця дівчинка тоді не знала, що стане переможницею конкурсу “Міс Україна”, але вже відчувала, що вона особлива і їй так подобається все гарне”, – підписала своє дитяче фото дівчина. На архівному знімку маленька Аня позує в білій сукні біля прикрашеної ялинки.

Чтайте також:  Штрафи за зняті маски: Ляшко попередив про масові карантинні рейди в Україні

“А ще вона була завжди життєрадісною і несла посмішку, навіть коли не було зубів”, – пожартувала учасниця “Холостяка” над кадром з пухнастим улюбленцем.

Останнє фото в стилі Каті Пушкарьової Неплях підписала так: “Рубрика: вона ніколи не стане королевою краси”.

Анна в своїх соціальних мережах завжди транслювала думку, що потрібно вірити в себе, не звертати увагу на необгрунтовану критику оточуючих і досягати поставлених цілей.