А ви задоволені роботою Володимира Зеленського за короткий час його президентства? За два роки 500 км доріг зроблено. Відео

У Черкаській області президент України Володимир Зеленський у межах робочої поїздки проінспектував об’єкти програми “Велике будівництво”. Разом з першою леді Оленою Зеленською відвідав національний заповідник “Тарасова гора”, культурний центр “Шевченко HUB” та нагородив прикордонників, інформує “Дом”.

Спочатку Володимир та Олена Зеленські поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Потім відвідали новий мультимедійний культурний простір “Шевченко HUB”.

“Шевченко HUB” у Каневі, який будувався з 1985 року, мені сказали, що це один з найтриваліших довгобудів Черкащини та в цілому України”, — повідомив Зеленський.

Але реалізовувати проєкт почали лише у 2019 році, коли цей будинок культури включили до програми “Велике будівництво”. Підхід комплексний: зробили будинок культури, поруч сквер і центральну дорогу, що веде до гори Тараса Шевченка. Тепер тут можуть відпочивати місцеві жителі та туристи.

Чтайте також:  Зеленський призначив ще одним заступником Єрмака колишнього чиновника МВС часів Януковича.

Новий культурний простір в Черкаській області — це не просто концертна зала. Тут і інноваційні виставки, які завдяки аудіо- та відеоефектам дозволять відчути дух часу, коли жив і творив Кобзар. І дитяча Школа мистецтв на 19 аудиторій.

Після Канева Володимир Зеленський відправився з інспекцією в місто Золотоноша. Тут при школі відкрили сучасний басейн. Але одна з головних цілей приїзду президента — це перевірка проєктів будівництва доріг в області.

“Вражає кількість відремонтованих доріг, 250 км минулого року та такі ж плани у межах “Великого будівництва” цього року. За два роки 500 км — для Черкаської області це дійсно серйозний результат, у 10-20-30 разів більше, ніж у будь-який рік. Кілька років — і ми закінчимо всі дороги”, — зазначив президент.

Завершив свою поїздку Володимир Зеленський відвідуванням Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України. Зараз тут навчаються 500 військовослужбовців. Президент оглянув варіанти інженерного облаштування різних ділянок кордону — сухопутних, річкових і в межах населеного пункту. Очільник держави зазначив, що нинішня оборонна реформа також торкнеться й прикордонників.

Чтайте також:  В Україні прожитковий мінімум розраховуватимуть по-новому

“Всебічний розвиток і реформування прикордонної служби є нашим спільним завданням, оскільки професійний, мотивований і відданий своїй справі прикордонник є запорукою безпеки кордону та захисту держави Україна”, — сказав Зеленський.

Президент також привітав розвідників Держприкордонслужби з 18-ю річницею створення управління й вручив державні нагороди.

blob:https://www.facebook.com/702257be-7f7e-40ca-b0d9-72988673e9b2  ссилка на відео