В Запоріжжі 40-річний чоловік брутально зґвалтував надувну жінку

10 жовтня о першій половині дня в будинку № 85 по вул. Леніна в Запоріжжі громадянин України Петро Н. 1972 року народження зґвалтував надувну жінку. Процес ґвалтування супроводжувався побиттям потерпілої та брутальною лайкою. Саме це і стало причиною дзвінка в міліцію переляканими сусідами, повідомляє газета “Запорожье Плюс”.

“Близько 11 години дня поступила скарга на шум в квартирі, спричинений, імовірно, ґвалтуванням, – розповідає працівник МВС Володимир Стайко, – На місце злочину було відправлено наряд міліції. Після відмови підозрюваного відчинити двері, вони були висаджені співробітниками МВС. У квартирі було виявлено чоловіка без одягу (ним виявився громадянин України Петро Н. 1972 року народження, неодружений, раніше не судимий) та потерпілу (нею виявилась надувна гумова секс-лялька “Elle Celebrity Love Doll”, блондинка, ріст 160 см). За фактом виклику міліції складений відповідний акт, потерпілу вилучено як речовий доказ.”

Чтайте також:  "2024 рік починається з посилення мобілізації, цих людей призвуть у січні": з'ясувалося, яких чоловіків відправлять у ТЦК

Підозрюваний Петро Н. від коментарів відмовився.

Сусіди неабияк здивовані інцидентом, оскільки знають чоловіка лише з хорошої сторони.

Нагадаємо, надувну жінку можна придбати у будь-якому секс-шопі.