“Більше зайнятися немає чим, як лити бруд!”: похорон дівчинки, жорстоко вбитої матір’ю, закінчився скандалом

У селі Подвірки Харківської області розгорівся скандал через похорон 13-річної Христини П’янової, яка була жорстоко вбита і обезголовлена своєю матір’ю, – жінку, яка збирала гроші на церемонію прощання, взяли за шахрайку.

Про це пише новинний портал “Город Х”. З огляду на те, що мати дівчинки знаходиться під слідством, а сім’я загиблої неблагополучна – організацію похорону взяла на себе сусідка П’янових – Світлана Перехрест.

Дівчина записала відеозвернення і кинула клич про фінансову допомогу в соцмережах. За кілька днів небайдужі громадяни зібрали необхідну суму. Однак, інтернет-провокатори і просто недовірливі громадяни взяли Світлану за шахрайку. У результаті їй довелося виправдовуватися за свою ініціативу.

“Поясню тим, кому більше зайнятися немає чим, як лити бруд. У суботу купували одяг, в неділю купили на похорон весільну сукню. Думаєте, зараз легко знайти це все? У понеділок ми з сестрою Тані їздили до слідчого, щоб зрозуміти, коли можна забрати і поховати дитину. Батьків у Тані немає. Я просто допомагаю, вони мої сусіди, дитина росла на моїх очах”, – розповіла Світлана.

Чтайте також:  "Це не просто питання": Зеленський зробив важливу заяву про відновлення контролю над Донбасом

Зазначимо, прощання з 13-річною Христиною відбулося в Підвірцях 5 травня. Дівчинку поховали в білій весільній сукні. У мережі з’явилося відео похорону.

Нагадаємо, несамовиту оголену жінку з пакетом, в якому містилася людська голова, затримали 30 квітня о 05:30 у Харкові.

Водночас вона кидалася на поліцейських. У гонитві брало участь чотири екіпажі поліції.

Виявилося, що в пакеті була голова дочки-підлітка неадекватної жінки. Обезголовлене тіло дівчинки виявив її дядько та заявив у поліцію.

Особу жінки, яку затримали в Харкові з відрізаною головою неповнолітньої дочки, вже встановлено. Нею виявилася 38-річна жителька села Подвірки Тетяна П’янова.

Дядько убитої дав свідчення поліції. Він розповів, що сім’я жила бідно, але жінка постійно працювала. Що стосується загиблої дитини, то дівчинка, як стверджує чоловік, завжди добре виглядала.

Вбивство шокувало і сусідів сім’ї. За їхніми словами, жінка була адекватною, від неї ніхто такого не очікував.

Чтайте також:  Уряд виділив кошти з резервного фонду на засоби індивідуального захисту для спецперсоналу