Олена Зеленська викликала хвилю обурення роликом про людей з інвалідністю

Перша леді Олена Зеленська звернулася до українців з пропозицією.

Перша леді Олена Зеленська звернулася до українців на тему ізоляції та людей, які змушені жити з бар’єрами не лише під час карантину. Вона зазначила, що у нашому суспільстві, у наших містах і селах живуть люди з обмеженою мобільністю, ментальними та фізичними відмінностями. Відповідний допис з відео Зеленська розмістила на своїй сторінці у Facebook.

“Останнім часом ми всі живемо в умовах карантину. За мить мільйони людей отримали досвід життя в чотирьох стінах, повної або часткової ізоляції, необхідності перевести в онлайн велику кількість звичних справ – роботу, покупки, спілкування з друзями й навіть побачення.

Цей досвід не дається нам легко. Ми відчуваємо психологічний дискомфорт, напругу. Ми відчуваємо бар’єри. Здається, що так не має бути. І справді, так не буде завжди. Всі ми розуміємо, що невдовзі все зміниться. Що треба потерпіти, перечекати, і незабаром усі ці бар’єри зникнуть.”

Чтайте також:  У протилежному разі - дезертир: Зеленський назвав три підстави для виїзду депутата з України

“А тепер уявіть, що поруч є люди, для яких ці бар’єри не зникнуть ніколи. Сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами, які зараз відчули всі. По суті, мільйони людей, не усвідомлюючи цього, одночасно взяли участь у соціальному експерименті – як у нашому суспільстві, у наших містах і селах жити людям з обмеженою мобільністю, ментальними та фізичними відмінностями. Будь-які бар’єри можна прибрати або зсунути, але спочатку їх треба побачити. Ми побачили. А тепер – поговорімо. Нам треба поговорити.

Тому я розпочинаю велику розмову про безбар’єрність. Почуймо одне одного. Подивімося одне на одного. Відповідайте на сім важливих запитань на сайті bf.gov.ua. Великий шлях починається з маленького кроку. Я свій уже роблю. Крокуймо разом?”

Під постом Зеленської люди обурюються у коментарях: “А крім відео і поговорити, щось з чоловіком робити будете? Актори погорілого театру”, “Був один блогер з відосіками, а тепер буде ще один.”, “Лєно, забирайте свого Вову разом з Єрмаком і Шмигалем й поїжджайте кудись на Мальдиви років на чотири. Ви втомились.”, “Особисто у мене найбільший психологічний дискомфорт викликають зрадницькі недолугі вчинки Зеленського і його посіпак.”, “Як вам не соромно знущатись над беззахисними людьми Олено і Володимир?”, “Безбар’єрність – це коли простий вчитель живе як президент, а президент – як простий вчитель”, “Знову чергова фігня замість реальних дій і допомоги простим людям”.

Чтайте також:  В організмі хворих на коронавірус виявили аномальні зміни: вчені здивували дослідженням