Влаштували застілля: Чоловік спровокував новий спалах коронавірусу. Помер через декілька днів

У селі Лисанівці Старосинявського району Хмельницької області стався спалах коронавірусу через недотримання норм карантину.

Про це повідомляє “Обозреватель”.

У селі влаштували застілля на честь дня народження одного з жителів, а джерелом поширення вірусу став один з гостей, житель Києва. Через кілька днів він помер в лікарні.

Після цього відразу у 9 осіб виявили COVID-19.

Житель столиці приїхав в село до тещі на Вербну неділю. Він відвідував церкву, знайомих в сусідніх селах.

Крім того, староста села Григорій Брицький організував застілля на честь 80-річчя свого батька. На цьому заході також був присутній хворий киянин. В результаті через тиждень захворіла майже вся сім’я старости.

Перші симптоми хвороби у киянина з’явилися ще в середині квітня, але він їх приховував від медиків. 1 травня в Хмельницькій інфекційній лікарні у нього лабораторно підтвердили COVID-19. Через те, що чоловік занадто пізно звернувся до лікарів, через кілька днів він помер.

Чтайте також:  Бабуся вимагає відібрати онука у доньки і віддати в дитбудинок, село на вухах: "Нікому не потрібен"

За даними головного лікаря Старосинявського центру первинної медико-санітарної допомоги Надії Ананьєвої, з померлим контактували 24 людини. Всім зробили ПЛР-тести, які в 9 випадках показали позитивний результат. З них 6 осіб вже госпіталізовано в інфекційну лікарню, решта поки знаходяться на самоізоляції.

Після виявлення спалаху коронавірусу в селі Лисанівці медики провели дезінфекцію. Проводиться розслідування всіх обставин події.