У Києві медики лікарні швидкої допомоги влаштували акцію протесту через зниження зарплати.

Співробітники Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги повідомили, що їм воловину урізали зарплату.

Лікарі Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги поскаржилися на зниження заробітних плат.

“Приблизно на 40-50% зарплата знизилася”, – розповіли вони журналістам на брифінгу біля лікарні, який відбувся сьогодні.

“Ми запитуємо тих, хто регулює це: що нам робити далі? Як нам далі працювати, як годувати сім’ї? Ми вийшли для того, щоб сказати, що ми б хотіли змін, але змін в кращу сторону, а не дивитися, як система з кожним роком дедалі погіршується”, – заявили лікарі.

За даними Національної служби здоров’я, за рахунок субвенції з держбюджету лікарня швидкої допомоги в минулому році отримала на 20% більше, ніж з квітня (після старту другого етапу реформи) отримує від НСЗУ. Крім того, минулого року 24 млн грн лікарня швидкої допомоги отримала з бюджету Києва. А у цьому році такої підтримки поки що немає.

Чтайте також:  В Білорусі почались масові сутички протестувальників з поліцією.

Як повідомляв УНІАН, президент Володимир Зеленський наказав знайти винних у зриві обіцяних доплат медикам, які борються з епідемією COVID-19. Тим часом міністр охорони здоров’я Максим Степанов запевняє, що обіцяні 300% зарплат усім медикам, які протидіють COVID-19, будуть виплачені найближчими днями.