Це ризик! Шмигаль зробив заяву про запуск громадського транспорту. Коли?

Адаптивний карантин” стане перехідною мірою від тотальної самоізоляції до нормального способу життя українців

Карантин через коронавірус в Україні продовжили до 22 травня. Однак з 12 травня влада будуть потихеньку послаблювати карантинні заходи і обережно спостерігати, як це позначиться на епідеміологічній обстановці. На засіданні Кабміну прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що роботу громадського транспорту будуть відновлювати в рамках концепції “адаптивного карантину”. Спочатку буде збільшений ліміт на кількість перевезених пасажирів.

“З боку Кабміну і Мінохоронздоров’я всі алгоритми і процедури будуть додатково витлумачені. Але всі ми розуміємо, що кількість місць в транспорті треба збільшувати з 11 травня, для того, щоб забезпечити людям можливість добиратися до роботи”, – заявив Шмигаль.

За словами прем’єра, громадський транспорт, особливо в великих містах, це ризик сотень нових випадків зараження. Тому в даному питанні необхідна обережність і поступовий підхід і треба дивитися на питання безпеки. Шмигаль також заявив, що кожен мер несе відповідальність за своє місто і за те, як саме запускати громадський транспорт.

Чтайте також:  На Закарпатті зливи знову спричинили підтоплення в кількох селах.