«Чорна п’ятниця» Приватбанка: роботу всіх систем буде призупинено

Планується оновлення програмного забезпечення напередодні розпродажів

У ніч на неділю, 7 листопада, Приватбанк оновить програмне забезпечення процесингового центру. З 01-00 до 04-30 годин будуть припинені всі грошові перекази, а також припинена робота банкоматів і терміналів, повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Це пояснюють оновленням програмного забезпечення процесингового центру напередодні розпродажів, відомих як «Чорна п’ятниця».

«Ми усвідомлюємо, що це високий сезон купівельної активності, який починається з Чорної пʼятниці та завершується різдвяними розпродажами по всьому світу, і ми турбуємося, аби шопінг наших клієнтів комфортним та приносив задоволення», – йдеться в повідомленні.

Як уточнюють в установі, з 1 години ночі до 4:30 ранку 7 листопада банк зупинить проведення транзакцій по картках, роботу застосунку «Приват24» для приватних клієнтів і бізнесу.

«Під час технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку. Просимо звернути увагу на цю інформацію та можливі незручності, та відповідно спланувати відпочинок чи перенести свої безготівкові покупки у торговельній мережі та інтернеті на декілька годин», – повідомляє пресслужба.

Чтайте також:  Герус просить АМКУ та СБУ розслідувати масштабні маніпуляції на ринку електроенергії

Нагадаємо, «чорна п’ятниця» – зазвичай найбільший розпродаж року, в 2021 році випаде на 26 листопада. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/incidents/-pered-chornoyu-pyatniceyu-robotu-vsih-sistem-privatbanku-bude-prizupineno-796298.html?utm_source=gravitec&utm_medium=push&utm_campaign=%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0