Після введення карантину: На валютному ринку відбувається немислиме. Гривня продовжує падіння

Гривня знову продовжила падіння на тлі новин про введення карантину

Вдень 11 березня курс національної валюти по відношенню до долара в обмінниках склав 25,9 – 26,25.

Нагадаємо, що вранці 1 долар США можна було купити на 30 копійок дешевше – за 25,6 грн.

За даними сайту «Мінфін», регулятор вже двічі виходив з продажем долара, в перші години торгів це було на рівні 25 гривень 55 копійок, НБУ тоді продав 100 мільйонів доларів.

Перед 12:00 «НБУ виходив вдруге на ринок з продажем долара по 25,60 гривні». «Покупці поглинули цю пропозицію, і зараз попит знову зростає. Експортери також не поспішають продавати основні обсяги своєї виручки, вичікуючи оптимально високого курсу», – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, фінансово-економічна криза стає все більш реальною на тлі поширення коронавірусу, обвалу цін на нафту і як наслідок паніки на фінансових і фондових ринках.

Чтайте також:  В Одесі прогримів потужний вибух, людей терміново евакуюють і розбирають завали

Інвестори стали продавати українські держоблігації, а на отриману гривню скуповувати долар на міжбанку. Це вже призвело до того, що готівковий курс української нацвалюти до американського долара знизився до вечора 10 березня.

В цілому як каже екс-міністр економіки Віктор Суслов, криза яка почалася, явно не піде на користь Україні.  “Наша країна дуже сильно вплетена в систему світових відносин, і кожна світова фінансово-економічна криза боляче б’є по економіці. Останній раз таке було в 2008 році. Очевидно так буде і цього разу”.