У Києві лікарям швидких знизили з/п на 40-50%. Вони протестують

У Києві медики лікарні швидкої медичної допомоги вийшли на акцію протесту. Лікарі повідомили, що це пов’язано зі зниженням їхніх зарплат приблизно на 40-50%.


Як повідомляє Укрінформ, в акції протесту взяли участь близько 20 медиків.

Акція співробітників лікарні швидкої допомоги пов’язана з тими зарплатами, які ми отримали. Пов’язана з тим ставленням у ЗМІ, і з боку тих представників уряду, які вважають, що нам дійсно платять дуже багато… Ми хочемо продовжувати надавати ту ж допомогу, що ми й надавали. Ми хочемо, щоб реформа не знищила нашу лікарню, і таких як ми. Ми хочемо, щоб про нас говорили як про тих людей, які варті поваги”, – сказав під час акції лікар Віталій Черкашин.

Він зазначив, що доплати, які отримували лікарі раніше, були урізані. За його словами, лікарі отримали зарплату на 40 -50% менше, ніж була раніше.

Чтайте також:  В ДТП загинула 22-річна дівчина: чоловік покинув її та втік з місця НП

Наш протест виражається не в тому, щоб протестувати проти нашої роботи і проти того, що ми робимо. Ми просто вийшли, щоб сказати, що ми хотіли б змін. Але змін таких, які були б на краще, а не дивитися як система щороку погіршується”, – сказав Черкашин.
Як стало відомо, вони отримали запевнення від президента та міністра охорони здоров’я, що проблема буде вирішена найближчим часом.