«Укрзалізниця» планує прокласти окрему гілку до «Буковеля»

Нова залізнична гілка починатиметься від станції «Татарів»

Одним із варіантів прокладання залізничної гілки до курорту «Буковель» є продовження колії від Татарова
До гірськолижного курорту «Буковель» на Прикарпатті планують прокласти окрему залізничну гілку довжиною близько 20 км. Загальну вартість проекту оцінюють щонайменше у мільярд гривень, а фінансувати будівництво колії мали б власники курорту.

Як йдеться у відповіді АТ «Укрзалізниця» на інформаційний запит ZAXID.NET, влітку до перевізника звернулося керівництво ТзОВ «Буковель» із проханням розглянути можливість будівництва нової залізничної гілки до курорту.

Згідно з договором, фінансування проекту має взяти на себе курорт, натомість «Укрзалізниця» має розробити передпроектну пропозицію. Вартість будівництва та деталі проекту розголошувати відмовились, посилаючись на комерційну таємницю.

Раніше директор філіалу УЗ «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський у коментарі ЦТС повідомив, що одним із варіантів будівництва гілки до «Буковелю» є продовження залізниці від станції Татарів безпосередньо до курорту.

Чтайте також:  «Дякую Укрзалізниці»: популярну співачку та актрису пограбували у поїзді

«Поки що це на рівні передпроектного технічного обґрунтування. Вивчається, які траси можна продовжити, оскільки рельєф там непростий, вздовж річки, точно необхідно буде будувати тунелі. Тобто, йдеться про суттєві інвестиції. До речі, є зацікавлені в цьому інвестори», – сказав Олександр Перцовський.