Ілон Маск не зможе назвати сина X Æ A-12, цього не дозволяє законодавство – адвокат

Підприємцю доведеться вибрати нове ім’я для сина

Американський підприємець Ілон Маск і канадська співачка Граймс будуть змушені вибрати для свого новонародженого сина інше ім’я, оскільки варіант X Æ A-12 неприпустимий згідно з каліфорнійськими законами. Про це заявив журналу People адвокат з питань сімейного права Девід Гласс.

«У Каліфорнії ви можете використовувати тільки 26 символів англійської мови в імені вашої дитини. Таким чином, у вас не може бути чисел, римських цифр, наголосів або інших символів чи емодзі. Хоча апостроф для прізвищ на зразок О’Коннор прийнятний», – пояснив він.

За словами адвоката, якщо Маск і Граймс внесуть ім’я X Æ A-12 «з незвичайними номерами, тире і символами» в свідоцтво про народження сина, заявку відхилять. Потім батькам запропонують заповнити документ заново.

Юрист підкреслив, що у Маска і Граймс є можливість оскаржити рішення про відхилення заявки, але «малоймовірно», що апеляцію задовольнять.

Чтайте також:  Немовлят з українського притулку роздягли догола на зйомках фільму в Росії

Нагадаємо, напередодні мама хлопчика – співачка Граймс пояснила, що обране нею та Ілоном Маском ім’я для сина містить в собі невідому математичну змінну (Х), позначення літака-розвідника (A-12 ) і «ельфійське написання AI – штучного інтелекту».