«Російські спецслужби сильно бояться революцій в Україні»: військовий експерт розповів, чому

Російські спецслужби сильно бояться революцій в Україні, бо наш народ дуже організований і ми вміємо виходити на протести.

Про це «Вголосу» розповів військовий експерт Олег Жданов.

«А зараз країна стратегічно постійно рухається у бік Росії – і агресора все влаштовує, – зазначив він. – Тому й декомунізаційні дії дозволяли, бо знали: якщо агресор таки досягне задуманої кінцевої мети, тобто Україна перейде під політичний контроль Росії остаточно (у межах якогось союзу), то всі ці дії будуть знівельовані».

Тому, якби російські спецслужби хотіли прискорити якісь події в Україні, за словами експерта, то зчинили б хаос, вчинивши терористичні дії – вбили би якогось політика…

«Красномовна історія з Борисом Нємцовим (російський політик і державний діяч, головний критик Путіна. Його застрелили в ніч на 28 лютого 2015 року навпроти Кремля, – ред.): за пів року до вбивства йому запропонували переїхати з Москви в Київ, аби російські спецслужби не могли його тут дістати. А він відповів: «Російські спецслужби в Києві почуваються набагато впевненіше, ніж у Москві», – резюмував він.

Чтайте також:  “Почалася гроза зі снігом, випав град, як куряче яйце, городину “вбило”: Львівщину накрила сильна негода, люди шоковані (фото)