«Японське диво», про яке не належить знати

Аномалія чи прорив у боротьбі з ковід?

Станом на 31 жовтня принаймні у 30 країнах світу кількість повністю та частково вакцинованих перевищувала 70 відсотків населення. І у цій першій тридцятці є країна, де показники нових заражень та нових смертей за останні два місяці різко знизилися. Це – Японія.

Мене зацікавила японська “аномалія”. Щоб було зрозуміло, наскільки Японії виділяється зараз серед країн тридцятки, вирішив її порівняти з Італією, де рівень вакцинації населення практично збігається з показниками Японії. На 31 жовтня частка частково та повністю вакцинованих від ковіду в Японії склала 78,0%; частка повністю вакцинованих – 72,5%; по Італії ці показники – відповідно 78,3% та 72,4%.

Ми бачимо разючі відмінності. За кількістю хворих за останній тиждень Італія перевершила Японію в 17,3 раза; за кількістю померлих – у 3,8 раза. При цьому чисельність населення Японії більш ніж удвічі перевищує чисельність мешканців Італії (125,8 млн проти 59,55 млн осіб у 2020 році). Тому краще зіставляти відносні показники. Число хворих в останній тиждень у розрахунку на 1 мільйон жителів в Італії було в 36,8 раза (!) більше, ніж у Японії. Число померлих на 1 мільйон жителів – у 8 разів. Примітна й динаміка: кількість хворих та померлих за останній тиждень у порівнянні з попереднім у Японії знизилася, в Італії – зросла. Якщо порівнюватимемо Японію з іншими країнами тридцятки, то зіставлення знову ж таки будуть на користь Країни вранішнього сонця.

В чому справа? Адже японці влітку мали дуже високі показники та захворюваності, і смертності від ковіду. Однак останні два місяці в ситуацію в Японії втрутився якийсь фактор, який дозволив у рази знизити захворюваність і смертність.

Почавши вивчати це питання, я натрапив на свіжу (від 29 жовтня) публікацію в Natural News, має назву так: Japan ends vaccine-induced pandemic by legalizing IVERMECTIN, while pharma-controlled media pretends masks and vaccines were the savior (Японія поклала кінець пандемії, викликаної вакцинами, легалізувавши ІВЕРМЕКТИН, у той час, як контрольовані фармацевтичними компаніями ЗМІ вдають, що порятунком були маски та вакцини).

У статті наголошується, що Японія набагато обережніше, ніж більшість інших економічно розвинених країн підійшла до вакцинації від ковіду. Так, влада країни дала «зелене світло» препарату Pfizer / BioNTech на початку 2021 року, але масові щеплення почали робити на два місяці пізніше, ніж у США та Європі. Японія придивлялася до інших країн і намагалася мінімізувати витрати вакцинації, зокрема розробивши обмеження у вигляді медичних протипоказань. Однак як влада не намагалася, після старту масової вакцинації захворюваність і смертність від ковіду продовжували зростати. До 12 травня інфекція досягла піку: за добу було зареєстровано понад 7000 нових випадків зараження. До 25 травня у країні було відзначено понад сто смертей за один день.

Чтайте також:  У верховній раді пояснили, коли в Україні запрацює страхова медицина.

20 серпня 2020 року, коли не було щеплень, було 832 нових зараження. Через рік, після того, як більша частина населення була вакцинована (майже 70%), 22 серпня 2021 року було зареєстровано 22 301 нове зараження! Кількість зареєстрованих смертей у серпні 2021 року виявилася вп’ятеро більшою у порівнянні з серпнем 2020 року, коли вакцин ще не було близько.

Японські медики провели наприкінці серпня «розбір польотів» і вирішили розпочати масово лікувати людей препаратом ІВЕРМЕКТІН (Ivermectin). Цей антипаразитарний препарат створено давно. Застосовується у багатьох країнах як ветеринарний засіб. Іноді використовується для лікування людей при таких захворюваннях, як головні воші, короста, річкова сліпота (онхоцеркоз), стронгілоїдоз, трихуріоз, аскаридоз та лімфатичний філяріоз. Чисто емпірично медики ряду країн з’ясували, що препарат є дуже ефективним при лікуванні заражених ковідом і навіть як засіб профілактики цієї інфекції.

Методом проб та помилок лікарі знайшли чимало медикаментів із вже наявного арсеналу ліків, які допомагають при лікуванні та профілактиці коронавірусу. Івермектин – лише одна з них. Проте медичні та фармакологічні регулятори стоять на варті виробників вакцин, яким конкуренти не потрібні. Наприклад, американським лікарем Володимиром Зеленком (виходець із Радянського Союзу) чи іншими лікарями під його керівництвом тисячі людей було вилікувано від ковіду за допомогою такого засобу, як гідроксихлорохін. Воно давно відоме як препарат проти малярії. Володимир Зеленко до тонкощів відпрацював технологію лікування ковіду за допомогою гідроксихлорохіну, є протокол лікування, яким він ділиться із приватними лікарями у США та інших країнах. Зеленко пропонував американському медичному регулятору FDA організувати клінічні випробування засобу. Але FDA на гарматний постріл не підпустило цей препарат. Вакцини та тільки вакцини! І лише американські!

Приблизно така сама атмосфера панувала Японії. Однак 13 серпня відомий японський доктор Одзакі, голова Токійської столичної медичної асоціації Greenlight, зробив гучну та сміливу заяву на користь івермектину як альтернативи вакцинам. Лікар послався на позитивний досвід Індії, де досить широко для лікування заражених ковідом використовуються і гідроксихлорохін, і івермектин. Індія має розвинену фармацевтичну промисловість, виробляє обидва названі препарати. І індійська влада не перешкоджає їх використанню для боротьби з COVID-19. Доктор Одзакі звернув увагу на те, що івермектин використовується в деяких частинах Бангладеш, в Аргентині, в Мексиці. Часткові клінічні випробування івермектину як засобу лікування ковіду проведено у Великій Британії, але з якихось причин до фіналу не доведено. У США минулого року було створено Альянс медиків із пошуку ефективних методів боротьби з ковідом FLCCC (Front Line COVID-19 Critical Care Alliance), який зібрав великий масив інформації щодо використання івермектину для лікування інфікованих коронавірусом у Південній Америці та Азії. Зібраний матеріал відбиває дуже обнадійливий досвід. Хоча повної клінічної картини по препарату немає (повної клінічної картини на сьогодні немає і щодо вакцин), але, враховуючи кризову ситуацію в Японії, що склалася до серпня, доктор Одзакі запропонував ширше застосовувати івермектин для боротьби з ковідом.

Чтайте також:  Які продукти небезпечно вживати у спеку

Як можна зрозуміти з японських ЗМІ, івермектин офіційно поки не визнаний медичним регулятором Японії як засіб лікування від ковіду, але медики – і приватні, і що працюють в державних клініках – відгукнулися на заклик доктора Одзакі та почали його широко використовувати. Результати сміливого кроку не змусили на себе чекати.

У зазначеній статті із Natural News йдеться: «Пандемія, викликана вакцинами, могла вийти з-під контролю, але Японія вирішила зробити щось інше, ніж США та інші країни-невдахи, які залежать виключно від вакцин та масок. У вересні країна застосувала івермектин і почала гідніше лікувати пацієнтів. Кількість випадків захворювань на ковід різко впала. У середині серпня в Токіо було зареєстровано майже 6000 випадків. До кінця вересня їхня кількість впала значно нижче ста, що є мінімумом за 11 місяців.

І там же: «Японія щойно вирівняла свою найбільшу криву коронавірусу, і вони зробили це, легалізувавши та використовуючи івермектин. Майже у кожній країні рівень інфікування та кількість щоденних реєстрацій про смерть збільшуються з кожною новою хвилею хвороб. Рекомендації громадської охорони здоров’я про блокування, ізоляції, обмеження використання масок і програмах масових щеплень лише продовжували викликати ширші криві захворюваності та госпіталізації. Припинення застосування ефективних методів лікування – злочин проти людяності, що практично підірвало здатність людства адаптуватися до респіраторних інфекцій та відновлюватися після них. Але є надія в Японії, де івермектин був використаний для допомоги хворим на COVID-19, вони зможуть отримати більш міцний і стійкий імунітет».

ІТ-корпорації, що контролюють світовий інформаційний простір, замовчують прорив у боротьбі з ковідом, скоєний у Японії. Це і зрозуміло: вони діють у тандемі з Big Pharma, яка прагне підсадити на голку вакцинації все людство.