Під Офісом президента – штовханина, пікетувальники намагаються прорватись під вигуки «Зелю геть»

Учасники акції до Дня гідності та свободи намагаються потрапити до Офісу президента, однак більшість із них не пропускає поліція.

Після акції на Майдані та панахиди на Алеї Героїв Небесної, кілька сотень учасників прийшли близько 18:35 до ОП, але до будівлі їх не пропустив невеликий кордон поліції. Вони почали просити поліцію пропустити. Про це пише УП.

Невелику частину активістів поліція пропустила, перевіривши речі, але організовану колону не пускають. Учасники намагаються пройти до ОП і скандують “Пропускай!”. Час від часу між окремими учасниками та поліцією виникають словесні конфлікти та штовханина.

Час від часу між окремими учасниками та поліцією виникали словесні конфлікти та штовханина.

Під стінами Офісу президента люди скандували “Зелю геть”.

Зокрема, в акції беруть участь представники партії “Демократична сокира” і Руху опору капітуляції.

Чтайте також:  Суперниця Лукашенка Тихановська терміново звернулася до білорусів: "Поранили в саме серце"

Як повідомляє Hromadske, врешті правоохоронці почали пропускати людей по одному, але з проходженням поверхневої перевірки на вході.

Учасники акції оголосили вимогу звільнити голову Офісу президента Андрія Єрмака, інакше через 10 днів почнуть безстрокову акцію з вимогою імпічменту президента Володимира Зеленського.

Що передувало: Раніше у неділю на Майдані Незалежності розгорнули банер, адресований президенту Володимиру Зеленському та главі Офісу президента Андрію Єрмаку.