Анастасія Приходько розкрила, чому дала дітям незвичайні імена: “Звучить страхітливо

Настя Приходько розповіла Знай.uа, чи сувора вона мама, за що може насварити дітей і як відсвяткувала день народження на карантині.

У цьому році 10 травня Україна відзначатиме День матері, що традиційно припадає на другу неділю місяця.
Напередодні цього особливого і зворушливого свята Знай.uа поспілкувався із зірковою матусею, українською співачкою і вже експолітиком Анастасією Приходько.


В невеликому інтерв’ю Настя розповіла, чому дала своїм дітям незвичайні імена Нанна та Гордій, чи сувора з ними і як проходять їхні тижні на карантині. Крім того, 21 квітня зірка відсвяткувала свій день народження. Читайте далі, чи вдалося їй вдома влаштувати свято з цього приводу.

Мої дітки ще не знають це свято. Вони просто мене люблять, але я їм обов’язково розповім про це свято і буду привчати до того, щоб вони завжди були поруч у цей день, і не забували маму провідати, коли виростуть.

А як вибирали імена для дочки та сина? Чому саме Нанна та Гордій?

Доньку звуть двома іменами: Нанна і Нарина. Коли я лаюся на неї, то кажу Нарина – воно звучить страхітливо. І вона відразу слухається! А Нанна, Нанушка пестливо.

Чтайте також:  Ще одна вакцинаія: Ляшко повідомив про зміни в календарі щеплень маленьких українців

А взагалі я хотіла назвати її Денола, але тоді ніхто мене не підтримав і зупинилися на імені Нанна – я, на жаль, його не вибирала!

А ім’я Гордій вже вибрала я – воно рідкісне і звучить красиво! Тим більше я вважаю, що в чоловічому імені завжди має бути присутня літера “р”. Вона додає мужності. Тому імена Іван, Леонід, Михайло я навіть не розглядала, не люблю м’якість в іменах.

Хотілося б вам стати багатодітною мамою? Чи замислюєтеся про поповнення в сім’ї?

У мене повний букет: і лапочка дочка, і синочок. На даному етапі ми не замислюємося про третю (дитину – ред.), тому що в першу чергу потрібні увага, турбота і ласка. Мені б зараз дати їм любов у такий тяжкий час, побути з ними. Народити – не проблема, а ось забезпечити їх усією своєю увагою – вкрай складно! Напевно, коли я зрозумію, що готова сидіти вдома, тоді я подумаю про поповнення.
А ви суворі з дітьми? За що можете посварити?

Я сварю переважно за невиконання певних завдань: прибрати, вмитися, уроки зробити, прибрати посуд, а в іншому вони у мене вільні – я їх не ганяю постійно і не вимагаю від них більше, ніж вони можуть! Даю їм свободу у всьому: у виборі, у настрої, в самоті!

Чтайте також:  Тримали людину в гаражі і вимагали хабар: трьом поліцейським оголосили підозри

Навіть на вечерю я завжди запитую, що вони хочуть, і не змушую їх їсти те, що їм не подобається з фразою “це корисно”. Я завжди кажу всім родичам. Ви змушуєте їх робити те, що хочете ви, а не думаєте про них, що вони хочуть. Так перестаньте їх змушувати тільки тому, що ви так хочете.

Як проходять ваші тижні на карантині? Чи складно дітям без звичної активності: школи, садка, ігор з друзями?

Ми насправді дуже спокійно його переносимо, тому що до цього ми з чоловіком дуже багато працювали і дуже мало часу проводили з ними, а зараз стали набагато ближче, зміцнили нашу сім’ю. Я багато чого втрачала, а зараз у всьому розібралися, підкоригували!

Школа, звичайно, кульгає, але ми намагаємося (Нанні виповнилося 10 років.). Маленький (син Гордій, йому 4 рочки – ред.) в садок не ходить.

У нас будинок, так що діти гуляють у дворі, і вони у мене дуже дружні.