В Австрію відправилися 200 українських сезонних працівників

Раніше повідомлялося, що в Австрії очікують на понад 800 сезонних робітників з України.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко заявив, що в Австрію відправилися 200 українських сезонних працівників.

“До Австрії вилетів латвійський чартер SmartLynx Airlines з 200 українськими робітниками. Сподіваюся, невдовзі усі логістичні питання будуть вирішуватися без потреби додаткової координації з боку уряду. А поки дякую за злагоджену роботу МЗС України, Міністерству інфраструктури і МЗС Австрії”, – заявив Пристайко.

Як повідомляв УНІАН, 29 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд України готовий до перемовин з європейськими країнами, які захочуть офіційно запросити українців на сезонні роботи.

За його словами, важливою передумовою є легальне працевлаштування строком від 3 місяців з дотриманням усіх соціальних гарантій та належних умов праці українців. Координацію цієї роботи буде здійснювати урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Чтайте також:  У Польщі викрили фірму, яка нелегально працевлаштувала майже 300 українців

1 травня Пристайко заявив, що Кабмін не збирається забороняти виїзд сезонних робітників за кордон. За його словами, в Австрії очікують на понад 800 сезонних робітників з України, а у Фінляндії на тисячі.