“Смертність від ковіду” в британських будинках пристарілих вчергове збільшилась на 46% і досягла рекордного показника 1260 померлих на день. І це при тому, що ще в жовтні “смертність від ковіду” була менше сотні в день. А як же рятівна вакцинація?
На своєму Телеграм каналі Захар Мілютін, який досліджує питання вакцинації й серйозно занурений в тему, звернув увагу на дві статті в британському виданні “The Guardian”.
Стаття від 8 грудня 2020 року про початок масштабної вакцинації від ковіду мешканців британських будинків пристарілих радісно розповідала про 90-річну пацієнтку, яка стала першою у світі, хто отримав вакцину від ковід-19. Тоді у Великій Британії розпочалася масова вакцинація.
Стаття від 19 січня 2021 року пише про те, що “смертність від ковіду” в британських будинках пристарілих вчергове збільшилась на рекордні 46% і досягла рекордного показника 1260 померлих на день. І це при тому, що ще в жовтні “смертність від ковіду” була менше сотні в день.
А як же рятівна вакцинація? Від чого помирають старі: від ковіду чи від вакцинації? Неважко здогадатися.
Щось аналогічне зараз відбувається і в Ізраїлі, пише Захар Мілютін і нагадує, що усі спроби створити вакцину від коронавірусу з середини 2000-х і до початку сьогоднішньої “пандемії” закінчувались невдачею. Піддослідні тварини після вакцинації виробляли антитіла, але коли потім інфікувались “диким” вірусом, то в багатьох траплялась так звана “надмірна імунна реакція” (ADE) – вони хворіли важче за невакцинованих і вмирали частіше.