“Русскій мір” влаштував сабантуй!”: У Львові розгорівся скандал через святкування 9 травня. Втрутилась поліція

Святкування, незважаючи на карантин, відбувалося в приміщенні Львівської обласної організації ветеранів України, яке орендується у Львівської облради. Члени кількох ветеранських організацій потайки влаштували святкове застілля, присвячене Дню Перемоги.

Про це в Facebook повідомила голова громадської ради при Управлінні СБУ у Львівській області Галина Янко.

«На тлі заяв Львівської обласної ради та Олександра Ганущина (глави) про неприпустимість реваншу, саме в приміщенні, що належить обласній раді, в порушенні карантинних норм, ”Русскій мір“ вирішив собі провести сабантуй… Як ми дожили до того, що ”русскій мір” орендує наше майно у Львові?! І це на 6 році війни вони ще досі там?!» – пише Галина Янко.

Вона висловила надію, що 19 травня на сесії облради питання оренди проросійськими організаціями львівського майна буде піднято.

За інформацією інших джерел, повідомлення про святкове застілля надійшло до правоохоронців. На місце приїхав патруль поліції, який застав в приміщенні всього кілька літніх людей. З ними була проведена роз’яснювальна бесіда, взяті їх пояснення, після чого ветерани розійшлися.

Чтайте також:  Баканов займає керівну посаду в іспанській фірмі, що суперечить закону – "Схеми"