Українку знову визнали найкращою каратисткою світу

Всесвітня федерація карате (WKF) опублікувала оновлений рейтинг спортсменів.

Українка Анжеліка Терлюга, яка нещодавно вийшла заміж, знову очолила світовий рейтинг у ваговій категорії до 55 кг.

Терлюга визнана найкращою у світі, попри те, що не змогла перемогти ні на Олімпіаді, ні на чемпіонаті світу. На обох змаганнях вона поступилася представниці Болгарії Івет Горановій, яка займає в рейтингу десяте місце.

У світовій класифікації Терлюга випереджає каратистку з Бразилії Валерію Кумідзакі, а також росіянку Анну Чернишову.

Зазначимо, що Терлюга вперше очолила світовий рейтинг у 2018 році.

До найкраихі 10 рейтингів, які опубліковані на офіційному сайті WKF, увійшли ще п’ять українців.

Станіслав Горуна займає третє місце в рейтингу у вазі до 75 кг. Різван Талібов – на шостому місці у вазі від 84 кг. Аніта Серьогіна, яка нещодавно завоювала срібло чемпіонату, піднялася на шосте місце в категорії до 61 кг. Галина Мельник – сьома (в/к до 68 кг), а Катерина Крива – дев’ята (в/к до 50 кг).

Чтайте також:  Вперше за сім років українські боксери не зуміли пробитися до фіналу чемпіонату Європи

Анжеліка Терлюга: що відомо про спортсменку
Терлюга – заслужений майстер спорту України з карате.
Анжеліка – триразова чемпіонка Європи в особистому куміте (2017, 2018 і 2019 роки). Також в її активі срібло і дві бронзи ЧЄ і срібло на Європейських іграх.
Терлюга першою в історії українського карате завоювала олімпійську ліцензію. А на Олімпіаді в Токіо виграла срібну медаль, яка стала першою олімпійською нагородою для України в карате.