10 народних прикмет, які завжди здійснюються!

10 народних прикмет, які завжди здійснюються:

1. Щоб нарешті прийшла маршрутка, треба закурити. Якщо сигарета остання, маршрутка прийде ще до другої затяжки навіть попри розклад.

2. Набридли зима та сніг? Не треба переїжджати. Достатньо купити лижі, борд чи ковзани. Снігу не буде до весни – доти, доки ви не перенесете на дачу теплолюбні помідорки.

3. Не любите дощ? Завжди беріть із собою парасольку. Як би не хмурилося небо і не казав прогноз, дощу не буде, доки ви по розсіяності не залишите парасольку вдома.

4. Якщо дуже хочеться на дачу, щоб припасти до землі, а робота, машина та родичі проти, просто зробіть дорогий манікюр. Щойно другу руку почнуть покривати лаком, робочі зустрічі скасовуються, машина заведеться, а родичі розпишуть чергу на дачний гамак.

Чтайте також:  Готувала сюрприз, а отримала помсту: наречений переспав з тещею просто на весіллі, виною тому непорозуміння

5. Якщо ви хочете уваги домашніх або чекаєте на дзвінок, не втрачайте часу. Просто зайдіть у душ. У ці 5 хвилин зателефонують усі на світі, включаючи однокласників, з якими ви не спілкувалися останні 20 років, листоноша неодмінно принесе посилку, родичі почнуть кричати під дверима «давай швидше», а дитині терміново знадобиться горщик (він у ванній, так).

6. Якщо немає кому посидіти з дитиною, а відлучитися все-таки треба, спробуйте розстелити ліжко, організувати більше немитого посуду, і покласти на видному місці купу непрасованої білизни. Не сумнівайтеся, що невідомі сили вже тягнуть свекруху до вашого порога.

7. Буває, що дитина загралася на вулиці та зникла з радарів, і другу годину ви тихо сивієте з валеріаною біля телефону. Терміново займіться сексом! І ви не встигнете навіть стягнути штани.

Чтайте також:  В Україну насувається шторм

8. Якщо хочеться нагадати про себе колишнім і ворогам, треба… ні, на червоній Мазді в інший раз, вибачте. Треба не помити голову, одягти розтягнуті спортивні штани, не нафарбуватися і піти виносити сміття зі страшним відром у руці.

9. Якщо дуже хочеться сексу, але перспективи побачення неясні, у жодному разі не робіть епіляцію. Для посилення ефекту чарівності рекомендується одягнути старі труси та запраний ліфчик.

10. Якщо життя щасливе і настільки розмірене, що хочеться струснутись, постарайтеся побачити уві сні рибу. Це найсильніша прикмета з пролонгованою дією. Як мінімум 18 років після неї ви будете жити неймовірно весело та насичено.