Ходить з пакетом для грошей: у Києві помітили пенсіонера, який просить оплатити йому “комуналку”

Він також звертався до перехожих з цим проханням.

Вранці 6 грудня кияни помітили в Шевченківському районі столиці літнього чоловіка з табличкою з написами “Допоможіть виплатити комуналку”. Чоловік блукав Старовокзальною вулицею з пакетом для грошей, пише Сьогодні.

Він також звертався до перехожих з проханням дати йому милостиню для оплати тепла у квартирі та нарікав на захмарні тарифи на ЖКП.

Тим часом відомо, тарифи на комуналку  в Києві злетіли та багатьом пенсіонерам вони стали просто не під силу. Опалення квартири взимку обходиться в кілька тисяч гривень і людям не залишається грошей на прожиток.

Крім того, з1 грудня в столиці почали діяти нові тарифи на комунальні послуги. За постачання газу жителям Києва потрібно платити трохи менше ніж 8 гривень за кубометр. 1 кубічний метр холодної води коштує 25,38 гривні з урахуванням ПДВ.

Чтайте також:  Це катастрофа! Тимошенко “напророкувала” кінець світла. Величезний ризик

Тарифи на тепло завдяки рішенню КМДА залишилися без змін – 1654,41 гривні за гігакалорію. Вартість кубометра води залежить від наявності у квартирі сушки для рушника. Власники житла з цим приладом платитимуть 97,89 гривні за кубічний метр, а ті, у кого його немає – 90,54 гривні.