ВІЙСЬКОВИЙ ПОГЛЯД: звільнених невакцинованих медсестер замінюють на війська Національної гвардії

Лікарні, яким не вистачає медичного персоналу через масові звільнення «нещеплених», тепер отримують на заміну війська Національної гвардії.

 

Губернатор штату Мен Джанет Міллс оголосила в середу, що закладам охорони здоров’я з обмеженим персоналом у її штаті будуть передані військові частини, щоб допомогти «зупинити поширення» нового варіанту «Omicron» (Moronic) уханьського коронавірусу (Covid-19).

До речі, дебіл, здається, впливає лише на повністю вакцинованих. І оскільки більша частина штату Мен зараз повністю вакцинована, кількість випадків стрімко зростає.

За даними Bangor Daily News, кількість доступних лікарняних ліжок у всьому штаті зараз є найнижчою за всю історію пандемії. Більшість із цих нових випадків – це люди, які отримали уколи та зараз хворіють та/або вмирають від хвороби.

Щоб нібито боротися з цим, Міллс підписав директиву, яка дозволяє використовувати до 75 гвардійських військ у «неклінічних умовах» у двох конкретних лікарнях. Повідомляється, що війська охорони також будуть направлені до будинків престарілих із завданнями, які включають щоденні роботи.

Кілька будинків престарілих у штаті Мен фактично були закриті через нестачу робочої сили, імовірно, через урядові мандати. Лікарні в Новій Англії також закриваються через брак персоналу.

Чтайте також:  В Італії знайшли ліки від коронавірусу: результати вразили.

Лише один із трьох призначених Трампом суддів Верховного суду проголосував за підтримку свободи медицини від обов’язкової вакцинації від COVID
Нагадаємо, ще в серпні Міллс раніше оголосив, що медичним працівникам штату Мен потрібно буде пройти повну вакцинацію до 29 жовтня, інакше вони втратять роботу.

Liberty Counsel подала позов від імені приблизно 2000 з них, які не хотіли виконувати вимоги. Однак Верховний суд США, який зараз складається з призначених осіб Дональда Трампа, відхилив запит 6-3 голосами.

За петицію проголосував лише один із призначених Трампа суддя Ніл Горсач. Судді Емі Коні Баррет і Бретт Кавано проголосували проти свободи медицини.

Тож тепер усі невакциновані медичні працівники штату Мен були звільнені, а лікарні та медичні заклади похилого віку скрізь відчувають нестачу персоналу. І це привід, що демократам, очевидно, потрібно було почати посилати війська, щоб заповнити цю порожнечу.

Вже наступного тижня війська гвардії прибудуть до лікарень штату Мен і закладів догляду за людьми похилого віку. Однак, куди вони підуть конкретно і в якій кількості наділи, поки не визначено.

Чтайте також:  "Кровотечі та жахливий тиск на легені, вірус змінив симптоми і б'є з лютою міццю": медики про штам "Стелс-Омікрон"

Міллс також просить додаткової федеральної допомоги для медичного центру штату Мен в Портленді та центрального медичного центру штату Мейн у Льюїстоні, яким через мандат Міллза вкрай не вистачає працівників.

«Я не легковажно поставився до цих дій, але ми повинні вжити заходів, щоб зменшити навантаження на нашу систему охорони здоров’я та забезпечити допомогу всім, хто цього потребує», – цитує Міллза.

Медичний центр штату Мен є найбільшою лікарнею штату з 637 ліжками. Льюїстон менший, але вважається, що він «найсильніше постраждав від пандемії за останні місяці».

Обидва заклади мають дві відповідні лікарні-побратими, одну в Рамфорді, а іншу в Бріджтоні. Минулого місяця обидва вони були повністю переповнені, імовірно, повністю вакцинованими пацієнтами, які підкорялися розпорядженням уряду отримати ін’єкції.

Корпоративні ЗМІ, звісно, ​​брешуть і кажуть прямо протилежне. Але дані чітко показують, що більшість нових пацієнтів з китайським вірусом повністю заражені, навіть використовуючи спотворені показники уряду.

Комісар Департаменту охорони здоров’я та соціальних служб Жанна Лембрю натякнула, що, можливо, догляд у багатьох лікарнях потрібно буде нормувати, щоб мати достатньо персоналу для догляду за «дуже хворими».