Тіна Кароль повернулася на шоу “Голос країни-12” після сварки із продюсером

Нещодавно стали відомі імена нових наставників шоу “Голос країни-12”, і співачки Тіни Кароль у цьому списку не виявилося. Минулого сезону вона заявила, що йде з проєкту.

Проте артистка стала запрошеним гостем на зйомках 12-го сезону. Вона прийшла підтримати одну з учасниць та виступила разом із нею на сцені. Про повернення екстренера повідомив продюсер Володимир Завадюк. Він також опублікував спільне фото з Тіною у своєму Instagram та написав про примирення після сварки. Для цього продюсер використовував промовисті емодзі. “Хоч іноді буває “гроза”, але між нами завжди “мир””, – написав він.

“Зустрілися сьогодні на тому ж місці, особливо в гримерці. Під час зйомок нового сезону “Голосу країни”. Дякую, Тіно, що прийшла підтримати талановиту учасницю, яка написала її пісню. Це буде неймовірний сезон. Тому що так звучить твоя”. країна!” – підписав знімок Завадюк.

Чтайте також:  Білик поділилася з українцями наболілим, таке переживає кожна жінка: "Я страждала, стражданула"

Ведучий “Голосу” Юрій Горбунов також розповів про повернення Кароль на проєкт та показав спільний кадр із нею. “Несподівана гостя на зйомках “Голосу”, – йдеться у підписі до фото.

Виконавиця вирішила залишити суддівське крісло, бо “не готова брати участь в інтригах та хайпі”. “За 9 років я бачила в проєкті “Голос” три продюсерські команди. Третя вимагає трохи більше інтриг та хайпу. А я в інтригах та хайпі не готова брати участь, я таки можу дати трохи більше професіоналізму та якості, тому прямо сказала – вам треба звертатися до інших героїв”, – висловилася вона із цього приводу. На своє місце знаменитість запропонувала іншу кандидатуру – фронтвумен гурту The Hardkiss Юлію Саніну. Однак цього не сталося.