Екс-соратник Зеленського вперше розсекретив ім’я людини, яка зробила коміка президентом

Колишній глава Генпрокуратури України Руслан Рябошапка заявив, що Володимиру Зеленському не вдалося б перемогти на президентських виборах без Андрія Богдана.

Таку думку екс-генпрокурор озвучив в інтерв’ю.

Рябошапка заявив, що колишній глава Офісу президента Андрій Богдан «є архітектором перемоги на виборах» президента Зеленського і у нього було гарне бачення на перспективу.

«Якщо б не було Богдана, Зеленський не був би президентом», — сказав Рябошапка.

За його словами, чим менше ставало вплив Богдана, тим гіршою ставала ситуація з керованістю в державі.

«В офісі президента повинні бути люди, які мають широку перспективу і можуть думати не на два дні вперед, а хоча б на півроку-рік бачити перспективу. Стратегировать», — заявив екс-генпрокурор.

«Без Бені і медійної підтримки олігархів лялька Бубочка ніколи не стала б президентом», «Зеленський – вірний продовжувач справи Порошенка», «Без Порошенка б не був президентом», «Рябошапка підтвердив, що Вова сам без поводиря – повний нуль», «Так, за словами самого Зе саме Богдан і умовив його балотуватися. Богдан хоч і токсичний людина, але явно значно розумніші Зеленського», «Про Богдана прав. Але ось ці його “одкровення” обиженки викликають огиду, тобто коли був генпрокурором його все влаштовувало, а коли вигнали з прибуткового місця і потекло», – пишуть в Інтернеті.

Чтайте також:  Банк вимагав пояснень за переказ у 150 гривень - українців змусили звітувати про кожну копієчку