Хресницю Путіна та доньку Медведчука не пустили вчитися до Швейцарії (ВІДЕО)

Кум Володимира Путіна хотів відправити доньку вчитися до Женевського університету, але там їй скасували візу. Про це Медведчук розповів в інтерв’ю, яке вийшло 3 січня в мережі YouTube. Візу було скасовано нібито ще у вересні 2021 року.

Швидше за все, йдеться про Дарину Медведчук, яка народилася у травні 2004 року. Вона хрещениця Володимира Путіна та Світлани Медведєвої. За словами Медведчука, його дочка збиралася виїхати на заняття, але за два дні до цього їй повідомили про скасування візи.

Західний світ тут проявився, — прокоментував таке рішення нардеп і знову згадав свою тезу про «зовнішнє управління Україною з боку США та Заходу».

Він також розповів, що коли на нього наклали санкції, політику нібито пропонували на якийсь час покинути країну.

Ці пропозиції надходили від друзів, на яких виходили представники Офісу президента, сказав політик.

Чтайте також:  Аваков підтримав Ахметова та розповів про «державний переворот»

А коли вже отримав підозру, йому нібито пропонували піти з політики в обмін на припинення кримінальних проваджень.

Блогер Денис Казанський звернув увагу на те, що, незважаючи на критику Заходу, політик все ж таки збирався відправити свою дочку вчитися саме в одну із західних країн.

У лютому 2021 року РНБО ввела санкції проти Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко. Окрім них під обмежувальні заходи потрапили ще кілька фізичних та юридичних осіб.

Наприкінці 2021 року Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід для народного депутата від ОПЗЖ Медведчука з домашнього арешту на особисте зобов’язання. Йдеться про звинувачення у держзраді та розграбуванні національних ресурсів у Чорному морі.