Чому пари з часом перестають займатися сексом: 5 вагомих причин

На жаль, потрібно розуміти, що щоденно сексом пари займаються лише на початку стосунків. З часом пристрасть згасає, а інтимне життя стає рідкістю, і ось чому.

Джерело: Times Of India
Секс – приємне заняття, яке приносить задоволення. Але практика свідчить про те, що з часом у кожної пари його стає все менше. І на це, як виявилося, впливають безліч факторів. Найпоширенішими ми пройдемося далі.

1. Нудьга у стосунках
Рутина завжди призводить до нудьги через деякий час. Особливо це актуально, коли секс з часом стає одноманітним і нецікавим. На щастя, тут можна все виправити. З допомогою цих порад можна додати трохи вогнику у ваше інтимне життя.

Ваші стосунки не повинна заполонити рутина та нудьга. Найпростіше, що ви можете зробити, – експериментувати з секс-позами або ж локаціями.

2. Погана гігієна партнера
Якщо у когось з партнерів погана гігієна, друга половинка з часом можна відчувати огиду. Варто запам’ятати раз і назавжди, що з роками у стосунках важливо доглядати за собою. Якщо тобі лінь приймати душ або чистити зуби, то не дивуйся, що вона матиме менше бажання займатися з тобою сексом.

Чтайте також:  Заміжня вчителька попалася на сексі зі школярем-підлітком

Готуйся завжди так, ніби у тебе на носі перше побачення. Ти ж не хочеш скласти погане враження про себе?

3. Конфлікт ідеологій
Зв’язок із сексом тут полягає в тому, що якщо у вас надто часто виникають конфлікти, то це зрештою впливає на інтимне життя. Напруга між партнерами лише у фільмах постійно закінчується сексом. У реальному житті інтимом ніхто не хоче зайнятися. Навіть у вічі один одному дивитися немає сил.

Якщо є можливість уникати конфліктів – скористайтеся нею. Довіра та повага значно сексуальніші, ніж бурхливі скандали.
4. Незадоволеність власним тілом
Коли хтось з вас незадоволений своїм тілом, то бажання зайнятися сексом теж вивітрюється. А все тому, що комплекси буквально відштовхують. І найгірше те, що це може негативно вплинути на другу половинку, яка шукає причину у собі.

Чтайте також:  Невеселе життя без сексу, приголомшлива історія одного старика

Потрібно працювати над своїми комплексами, щоб не ставити хрест на інтимному житті.

5. Виснаження
Якщо ти щодня переживаєш стрес, то не варто дивуватися, що сексом займатися ти вже не хочеш. Постійна втома й емоційне напруження стають причиною апатії. Ускладнюється усе у тих парах, у яких є діти, а також не розділені обов’язки.

Запам’ятай, якщо на ній висять усі побутові питання, то сексом вона точно не захоче займатися.

Робота над стосунками та собою надзвичайно важлива. Це дозволить не лише підтримувати вогник пристрасті, а й робити все можливе для того, щоб секс не зникав з вашої спальні!