Суд відклав обрання запобіжного заходу Петру Порошенку на 19 січня. Мільярд за волю.

Печерський суд Києва не зміг обрати запобіжний захід п’ятому президенту Петру Порошенку. Оголошення рішення суду перенесли на 19 січня.

Джерело: 24 канал
Таке рішення Печерський суд ухвалив після майже 12-годинного засідання. Тепер запобіжний захід політику обиратимуть о 14:00 19 січня.

Після суду Порошенко з прихильниками колядували
Після того, як представник суду повідомив про перенесення засідання, Петро Порошенко та його соратники прямо в залі засідання вирішили заколядувати. Усі разом виконували “Нова радість стала”.

Петро Порошенко з адвокатами та соратниками після колядування вийшли на вулицю до людей, які весь день простояли під судом.

Порошенко прокоментував втечу від ДБР
Петро Порошенко прокоментував інцидент, який трапився 17 грудня 2021 року. Тоді політик втік від детективів ДБР, які намагалися йому вручити повідомлення про підозру.

Політик заявив, що того дня поспішав на зустріч і нібито не знав, що під Верховною Радою, де трапився інцидент, були саме представники ДБР.

Чтайте також:  Сум і співчуття: в Чехії нашого земляка Ігнатюка Валентина знайшли у лісосмузі з явними ознаками побиття та удушення

Я можу вам сказати, що мій помічник і охорона сказали, що там, на виході, стояли якісь пранкери, блогери. І я точно не знав, що це ДБР,
– розповів Порошенко.

Також політик підкреслив, що слідчі нібито почали кричати вже тоді, коли він сів в автомобіль.