Запах мишей і відсутність гарячої води: відомий педагог показав, в яких умовах змушені працювати українські вчителі

Відомий педагог вирішив показати на прикладі Шведських в’язниць і українських гуртожитків всю “марність буття”

Український педагог, який свого часу здобував освіту в Амстердамі Віктор Громовий вирішив трохи нагадати українцям про реалії, в яких живуть сотні, а може навіть і тисячі українських вчителів. Віктор вирішив показати на прикладі шведських в’язниць і українських гуртожитків всю “марність буття”.

Про це стало відомо завдяки новій публікації редактора порталу “Освітня політика” Віктора Громового в мережі Facebook.

“НУШо – Квест (дуже важкий, але ви впораєтеся!). Частина фото демонструє умови проживання молодого вчителя сільської школи в Україні від Artem Karnaukh, а інша – умови утримання особливо небезпечних ув’язнених у шведській в’язниці. Вгадайте, де живе наш учитель?

На фото з дому нашого вчителя прошу ставити +. P. S. Звичайно, фото не можуть передати температуру повітря в приміщенні, запахи від мишей або відсутність гарячої води… “Астальное додумайте самі”.

Чтайте також:  На Чернігівщині у військовому гуртожитку стався вибух: є загиблий та поранені.

Анатолій Шинкар коментує: “Одного разу з НУШУ “випав” вчитель. Я не маю на увазі виконання всіх галузевих фантазій, тут якраз все “гаразд”. А саме те, що забезпечує людині почуття власної гідності. Такі умови більше підходять, як комфортні, вчителю спартанської школи. Але зараз 21 століття”. Подбати про те, що забезпечує людині почуття власної гідності, ми традиційно забули… Або, може, вчитель не людина?”, – пише Віктор.

А ось і самі знімки, помилуйтеся:

Шведська в’язниця або український гуртожиток, скріншот: