До “тисячі Зеленського” додадуть ще 500 гривень, а пенсіонерам дозволять оплатити комуналку

Програма розширюється, наголосив президент.

Протягом лютого буде розширена програма “єПідтримка” для літніх людей: вони матимуть можливість оплатити комунальні послуги за “ковідну” тисячу.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні 24 січня.

“Ширшою і більшою стає наша програма “Є-підтримка”. В її межах від сьогодні (24 січня – Ред.) одну тисячу гривень від держави люди старші 60 років зможуть витрачати на купівлю ліків. Крім цього, протягом місяця ми додатково розширимо програму для літніх людей: вони матимуть можливість використання цих коштів на оплату комунальних послуг”, – каже президент.

Крім того, програма буде розповсюджена на українців віком 14-18 років. “Крім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театри, подорожі, вони зможуть витрачати гроші і у сфері освіти – на освітні курси, освітні послуги, освітні програми тощо”, – повідомив глава держави.

Чтайте також:  Магнітні бурі у вересні: коли настануть і як уберегтися

Крім того, президент наголосив на бустерній дозі вакцини від коронавірусу, яка стала “єдиним стандартом для всіх розвинених країн”. “Бустерізація – це бустерна зона, третя доза. В межах програми “єПідтримка” буде додано плюс ще 500 гривень для тих громадян України, які отримають третю бустерну дозу щеплення”, – наголосив Зеленський.

Як повідомлялося, українці, які старші за 60 років, тепер можуть придбати медикаменти через програму “Є-Підтримка”. Тисячу гривень для вакцинованих треба використати протягом чотирьох місяців від моменту отримання. Інакше вони повернуться державі. Придбати медикаменти можна в аптеках, де є термінал для оплати, або ж замовити через Інтернет.