Львівщина перевищила показники червоної зони: карантин оголосять вже сьогодні

У Львівській області перевищені показники червоної зони. У регіоні різко зросла кількість госпіталізацій хворих на коронавірус та нових випадків захворювання.

Джерело: МОЗ
Львів у червоній зоні
Високі показники захворюваності дають підстави державній комісії ТЕБ і НС посилити карантин у регіоні вже сьогодні.

Довідка! Згідно з постановою Кабміну, якщо в регіоні 3 дні поспіль фіксують перевищені показники принаймні двох з п’яти індикаторів: кількість госпіталізованих хворих, рівень зростання госпіталізацій, завантаженість ліжок з киснем, кількість ПЛР-тестів або відсоток виявлених хворих, регіон переходить до червоного рівня епіднебезпеки.
Яка ситуація на Львівщині
Останні три дні динаміка рівня госпіталізацій у Львівській області становить 80,8%, 79% та 74,4% при нормі 50%, а коефіцієнт виявлення нових хворих – 21,1%, 22,8% та 22,7% при нормі 20%.

Останні три дні на Львівщині фіксують високий приріст захворюваності – понад 2 тисячі щодня, а 21 січня в регіоні виявили понад 3 тисячі нових хворих, що є рекордним добовим показником для всієї України.

Чтайте також:  Люди, які перехворіли атиповою пневмонією, не можуть заразитися COVID-19 – дослідження

Статистика захворюваності в області
За даними міськради, у Львівській області станом на 25 січня 242 791 підтверджений випадок інфікування коронавірусом, з яких 6 163 – летальні.
За минулу добу лабораторні центри провели 4 121 ПЛР-тест. Відтак, 2 299 – позитивні, з них у Львові – 1 070.
Загалом в стаціонарах перебувають 358 пацієнтів: 329 з них мають COVID-19, 23 – у реанімації, 22 людей підключено до апаратів ШВЛ.

Помаранчева зона стрімко розширюється:
Крім Львівщини, показники для оголошення червоної зони перевищила Рівненська область, а Вінницька перебуває на межі.

Обмеження червоної зони наразі діють в Івано-Франківській області.

Таким чином в Україні станом на 25 січня 14 регіонів у помаранчевій зоні, одна область є червоною. Решта регіонів України – в “жовтій” зоні карантину.

Останні новини про нову хвилю коронавірусу
Новий штам коронавірусу Омікрон зафіксували у 17 регіонах України. Проте поки що цей варіант не домінує в країні.
В Україні вже третій тиждень поспіль зростає кількість нових хворих на COVID-19. Але госпіталізують удвічі менше людей, ніж під час піку захворюваності восени 2021 року.
Водночас у МОЗ прогнозують двократне збільшення хворих на COVID-19 найближчим часом.
Впродовж доби зареєстрували 19 118 випадків коронавірусної хвороби. Від початку пандемії COVID-19 Україні захворіло 3 889 488 осіб, з них 3 591 201 одужали, померли – 99 443.

Чтайте також:  Замордували до смерті: під Львовом грабіжники жорстоко вбили колишнього сільського голову (фото)