У МОК відреагували на заборону України стояти поруч із росіянами та їхньою символікою на ОІ-2022

Протиправного рішення там не побачили.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відреагував на заяву Міністерства молоді та спорту щодо рішення, згідно з яким українським спортсменам заборонили стояти поруч із росіянами та їхньою символікою на Олімпійських іграх-2022.

Відповідний коментар МОК дав офіційним повідомленням на запит ТАСС.

“Національні олімпійські комітети (НОК) мають право затверджувати свої правила поведінки спортсменів, які не суперечать Олімпійській хартії. Для олімпійських команд НОК є єдиним і автономним органом влади. Там всі знають про Олімпійську хартію, яка застосовується на Олімпійських іграх”, – йдеться в заяві.

Зазначимо, що до столиці Піднебесної захищати честь України вирушать 45 спортсменів, які виступатимуть у 12 дисциплінах.

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні відбудуться від 4-го до 20 лютого 2022 року;
Під час зимової Олімпіади в Пекіні проводитимуться змагання з 15 дисциплін у семи видах спорту. Нові дисципліни з’являться у бобслеї, шорт-треку, лижному фристайлі, стрибках з трампліну та сноуборді;
Усього розіграють 109 комплектів медалей.
Додамо, що олімпійський чемпіон Олександр Абраменко після “золота” ОІ-2018 у Пхенчхані обійнявся на п’єдесталі з росіянином Іллєю Буровим. Також у скандал через спільне фото з росіянкою потрапила й легкоатлетка Ярослава Магучіх.

Чтайте також:  Рада встановила відповідальність за плагіат у наукових роботах