Саакашвілі назвав завдання, які йому дав Зеленський.

Міхеіл Саакашвілі під час зустрічі з послами G7 та ЄС розповів про плани Національної ради щодо реформ, у яку його призначив головою виконавчого комітету президент Володимир Зеленський.

Як передає ОП, Саакашвілі розповів дипломатам, що глава держави поставив Раді реформ завдання із удосконалення податкового законодавства, продовження дерегуляції та завершення реформи митниці.

Також серед завдань – координація співпраці з міжнародними організаціями. Голова Виконавчого комітету реформ повідомив, що скоро відбудуться консультації з провідними бізнес-асоціаціями України та буде напрацьована програма Національної ради реформ, яку представлять на затвердження глави держави.

Нагадаємо, фракція «Слуга народу» висунула кандидатуру колишнього президента Грузії і екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на пост віце-прем’єра з питань реформ. Однак пізніше Кабмін відкликав подання з Верховної Ради через слабку підтримки цієї ідеї депутатами.

Чтайте також:  Чи корисний Саакашвілі Україні при зарплаті в 20 тисяч доларів: минуло 100 днів

Тим часом, Саакашвілі запропонували очолити виконавчий комітет Національної ради щодо реформ – консультативного органу при президентові. 7 травня Володимир Зеленський підписав указ про його призначення на цю посаду. Першим своїм кроком Саакашвілі назвав допомогу економіці та звільнення бізнесу від адміністративного втручання.